Rüyada Adiyat suresi Görmek

Rüyada Adiyat süresini veya Adiyat suresinden bir parçayı okuduğunu görmek, Allah’ın adını çokça anmaya, yani hayra işaret eder.

Rüyada Adiyat suresi okumak, uzun ömre, hayır ve iyilik yapmaya delalet eder.

Rüya esnasında, Adiyat suresini okumak iyiye yorulur.

Ibni Kesire göre ise; rüyasında Adiyat suresini okuyan veya dinleyen kişi, peygamber (SAV) efendimizin ashabına yakın olur. Gazaya gider. Güzel atlari sever ve at sahibi olur.

Adiyat suresi kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Adiyat suresi görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Adiyat suresi Görmek