Rüyada Ağaç kabuğu Görmek

Rüyada ağaç kabuğu görmek, herhangi bir malın bereketine, ondan güzel bir şekilde istifade edileceğine delalet eder. Rüyada ağaç kabuğunu soyan birini görmek; doğum yaptıran ebe ile tabir edilir. (Ayrıca Bakınız; Kabuk, Ebe.) Ebe, iyiliksever, cömert ve yiğit bir kimseye, hayırsever birinden iyilik görmeye işaret eder. Rüyada, güler yüzlü ve sempatik bir ebe görmek, iyi ve cömert bir kimseden yardım alınacağına işaret eder. Rüyada ağaç kabuğu görmek, seyahate de işaret eder.

Ağaç kabuğu kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Ağaç kabuğu görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Ağaç kabuğu Görmek