Rüyada Ala suresi Görmek

Bu sureyi rüyasında okuyan veya okunduğunu görüp dinleyen kimse, manevi açıdan huzura erer ve ibadetle meşgul olur. Rüyasında Ala suresi okuduğunu gören kişi, sık sık rüya görür ve gördüğü bu rüyaların çoğunu hatırlamaz. Rüya sahibinin başladığı zor işler kolayca hallolur. Bir başka rivayete göre de, rüyada Ala süresini veya ondan bir parçayı okuduğunu görmek, fazlasıyla şükretmeye, bu şekilde işlerin yoluna gireceğine ve kolay olmasına, ahireti dünyaya tercih etmeye işaret eder.

Ala suresi kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Ala suresi görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Ala suresi Görmek