Rüyada Altın Bileklik Görmek

Rüyada altın bileklik görmek, rüya sahibinin bir aile yakınından miras kalacağına rivayet eder. Rüyayı gören kişinin hiç beklemediği bir anda bir aile yakınından kendisine yüklü miktarda miras kalacağını bu miras ile kişinin borçlarını kapatacağını ve borçsuz olarak rahat edeceğini işaret eder. Rüyada renkli taşlarla dolu altın bileklik görmek, kişinin çok zengin bir ortama gireceğini, maddi durumu çok iyi olan ve sıkıntı çekmeyen yeni arkadaşlar edineceğini ve bundan sonraki hayatını her zaman o tür ortamlarda yani maddi açıdan rahat ortamlarda geçineceğini delalet eder.

Rüyada siyah taşlarla dolu altın bileklik görmek, rüyayı gören kişinin endişe duyduğu bir konuda gözünü karartarak büyük bir adım atacağına ve bu adımla beraber ilk başlarda pişman olsa da ilerleyen zamanlarda rahata ve huzura kavuşacağına delalet eder.

Rüyada gömülü halde bulunan bir altın bileklik görmek, rüya sahibine bağ bahçe gibi bir toprağın miras kalacağını, kişinin de bu toprağı işleyerek yada bu toprak üzerinde yeni bir iş kurarak para kazanacağını işaret eder.

Rüyada çok kalın bir altın bileklik görmek, kişinin maddiyat yüzünden, para kazanma hırsı yüzünden yanlış yollara sapacağını, saptığı bu yolda da çok değer verdiği bir malı yada eşyasını kaybedeceğini rivayet eder.

Rüyada kendisine altın bileklik hediye edilmesini görmek, rüya sahibinin gözünün para ile boyanmaya çalışıldığını, kişinin çok para kazanması için içinden gelmeyen bazı durumlara zorlanacağını ve zorlandığı durumların da aslında hayırlı bir sona ulaşmayacağını delalet eder.

Rüyada kendi altın bilekliğini bir başkasında görmek, kişinin akli dengesi yerinde olmayan bir kadın tarafından zor duruma düşeceğini, kendisine bu akli durumu iyi olmayan insanın hem sözel hem de temas halinde zarar vereceğini bu nedenle de rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğini rivayet eden haberci bir rüyadır.

Rüyada isim yazılı bir altın bileklik görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde ismini ve huyunu bildiği bir düşmanı olduğunu, bu kişinin kendisine zarar vermemesi için rüya sahibinin temkinli olduğunu ve o insanı yakınına yanaştırmadığını işaret eder.

Rüyada su içerken altın bilekliğinin düştüğünü görmek, kişinin kendisine hayır gibi görünen bir işten vazgeçmesi gerektiğini işaret eder. Rüya sahibinin aslında içten içe huzursuz olsa da kendisi ve çevresi için hayırlı olacağına inandığı bu işe hiç kalkışmaması gerektiğinin habercisidir.

Rüyada kendisine bol gelen bir altın bileklik takmak, rüyayı gören kişinin boyundan büyük işlere kalkıştığını, bu kalkıştığı tehlikeli ve huzursuz olayların ileride daha da büyük huzursuzluklar yaratacağını delalet eder.

Rüyada Altın Bileklik Çalmak

Rüyada altın bileklik çalmak, rüya sahibinin aniden ve kaynağını çok iyi bilmediği yüklü bir paraya ulaşacağını işaret eder. Kişinin bu para ile üzüntülerini sileceğinin ve yeni bir yolda yaşamına devam edeceğini delalet eder.

Rüyada bir kuyumcudan altın bileklik çalmak, kişinin çalıştığı iş yerinin hayrına olmayan bazı işlere kalkışacağına, bu tehlikeli işler, arkadan iş çevirmeler sonucunda da maddi durumunu düzelteceğine işaret eder.

Rüyada komşunun evinden altın bileklik çalmak, rüyayı gören kişinin komşusunun yada yakın çevresinde bulunan bir insanın hapse düşeceğine rivayet eder. Rüyada çok yakın bir arkadaşının altın bilekliğini çalmak, kişinin yakın çevresinden birinin işinden olmasına sebep olacağına, o kişinin para kazanmasını engelleyeceğine delalet eder.

Rüyada bir iş yerinden altın bileklik çalmak, rüya sahibinin işinde kademe atlayacağına, giderek yükseleceğine ve daha çok paralar kazanacağına işaret eder. Rüyada annesinin altın bilekliğini çalmak, kişinin yaptığı bir kötülük sonucunda ah aldığını, aldığı bu beddua nedeniyle de işlerinin yolunda gitmediğini ve bu aldığı bedduayı önlemezse işlerinin yolunda gitmeyeceğini delalet eder.

Rüyada silah ile altın bileklik çalmak, rüya sahibinin devlet bünyesinde bir işe gireceğini bu iş ile beraber huzurunun da maddiyatının da rahatlayacağını ve rüya sahibinin şansının döneceğini işaret eder.

Rüyada bıçak ile altın bileklik çalmak, kişinin iş bulmak için çok çaba sarf ettiğini fakat istediği gibi gönlüne uygun olan bir iş bulamadığını bu nedenle de çok üzüldüğünü delalet eder. Rüyada altın bileklik çalıp toprağa gömmek, rüyayı gören kişinin ekmeğini topraktan kazanacağını, toprak sayesinde kısa sürede durumunu düzeltip farklı iş kollarına atılacağını ve büyük paralar kazanacağını rivayet eder.

Rüyada Altın Bileklik Bulmak

Rüyada altın bileklik bulmak, rüyayı gören kişinin şuan rahatlık içinde bir yaşam sürdüğüne fakat yapacağı yanlış tercihler sonucunda bu rahatlığını kaybedip daha zor günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada başkasına ait bir altın bileklik bulmak, kişinin maddi zorluklar çekerken ve borçlarını ödeyemediği duruma geldiğinde çevresindekilerden borç para isteyeceğini delalet eder.

Rüyada halının altında altın bileklik bulmak, rüya sahibinin karşısına geçmişten kalan bir husumetin çıkacağına, bu husumet nedeniyle de kendisinin zor günler yaşayacağına işaret eder. Rüyada başkasının evinde altın bileklik bulmak, kişinin başkası aracılığı ile yani başkasına kefil olduğu için yüklü bir miktar borcun altına gireceğine ve bu borcundan dolayı bir malını kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada bahçe çapalarken altın bileklik bulmak, rüyayı gören kişinin iş ortamından dışlanacağına, üzerine oynanan psikolojik oyunlara dayanamayıp işten kendi isteği ile ayrılacağına fakat daha sonrasında şartları daha güzel ve bol kazançlı yeni bir iş bulup çalışacağına işaret eder.

Rüyada Altın Bileklik Satın Almak

Rüyada altın bileklik satın almak, kişi için hayırlı bir duadır. Rüya sahibinin var olan elemleri ve sıkıntılarından kurtulacağına ve bir kuş gibi hafifleyeceğine delalet eder. Rüyada çok parlak, taşlı bir bileklik satın almak, rüyayı gören kişinin sorununa yine kendisinin çözüm bulacağını, sıkıntısından hiç kurtulamayacakmış gibi düşünürken aklına gelen bir fikri uygulayarak kendi rahatlığını kendi yaratacağını rivayet eder.

Rüyada altın bilekliği bir arkadaşından satın almak, kişinin arkadaşı yanında işe gireceğini ya da arkadaşının vesilesi ile yeni bir iş bulacağını ve bu işte de uzun soluklu ekmek yiyeceğini işaret eder.

Rüyada altın bilekliği dolar gibi yabancı bir para ile satın almak, rüyayı gören kişinin veya yakın çevresinden birinin yakın zamanda emekliye ayrılacağını, hak ettiği paranın da rüya sahibinin işine yarayacağını ve bu parayı karlı bir yatırıma aktarıp bu parayı daha da çoğaltacağını rivayet eder.

Rüyada Altın Bileklik Satmak

Rüyada altın bileklik satmak, rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder. Kişinin hayalini kurduğu ve olacağını düşündüğü bazı durumları yaşayamayacağını bu nedenle de üzüleceğini işaret eder. 

Rüyada altın bileklik satıp parası ile eşya almak, kişinin yeni ev satın alarak var olan düzenini değiştireceğini, bu yeni düzenin de kendisini daha mutlu edeceğini delalet eder. Rüyada altın bilekliği başka bir şey ile takas ederek satmak, rüyayı gören kişinin çocuğu ile ilgili bir hayal kırıklığı yaşayacağını delalet eder.  Rüya sahibinin evladından beklentilerinin çok yüksek olduğunu, çocuğun bu beklentileri gerçekleştirememesi nedeniyle de ailesinin üzüldüğünü rivayet eder.

Rüyada altın bilekliği satarak başka bir altın almak, kişinin zekasını ve aklını kullanarak parasına para, malına mal ekleyeceğini ve bu kazandıklarını da aile içinde aileden insanların sıkıntılarını gidererek harcayacağını işaret eder.

Altın Bileklik Görmek