Rüyada Altın Bilezik Bulmak Görmek

Rüyada altın bilezik bulmak, rüyayı gören kişinin emek etmeden ve çaba sarf etmeden miras yolu ile bir iş yeri sahibi olacağına rivayet eder. Bazı rüya alimlerine göre rüyada altın bilezik bulmak, rüya sahibinin hali vakti yerinde olan bir kimse ile evlilik yapacağını bu evliliğinde de hem maddi hem de manevi açıdan huzur bulacağını delalet eder.

Rüyada yüzerken havuzda veya denizde altın bilezik bulmak, kişinin iş gereği başka bir şehre seyahat edeceğini, bu şehirde önemli toplantılara katılarak önemli kararlar alacağını ve bu seyahat dönüşünde de iş yeri veya iş kolu ile ilgili önemli ve bir o kadar da hayırlı olan değişimler yapacağını ve iş dünyasında çok yükselerek adından sık sık bahsettireceğini işaret eder.

Rüyada birden fazla sayıda altın bilezik bulmak, rüya sahibinin karşısına birden fazla fırsat çıkacağını, kişinin bu fırsatlardan hangisini değerlendirmesi gerektiği konusunda kararsızlıklar yaşayacağını ama hakkında hayırlı olan fırsatı değerlendireceğini delalet eder.

Rüyada bir hırsızın çaldığı altın bileziği bulmak, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında gaflete düşerek yanlış işler yapacağını, doğru olmayan yollardan kazancını arttıracağını fakat ailesinden birinin bu durumu fark edeceğini ve rüya sahibine doğru yolu göstererek o saptığı yoldan ayrılmasını sağlayarak manevi anlamda destek vereceğini rivayet eder.

Rüyada masanın üzerinde altın bilezik bulmak, kişinin kurulu düzeninde bir anda huzurun bozulacağına, rüya sahibinin de huzuru tekrar geri getirmek için çaba sarf edeceğine ve mutluluğunu bozanları kendi eliyle cezalandıracağına işaret eder.

Rüyada beyaz bir mendile sarılı şekilde bir altın bilezik bulmak, rüyayı gören kişinin geçmişinde aklında kalan bir insan olduğuna, bu insanı hala unutamadığına ve son zamanlarda bu insanın çok sık aklına düştüğüne fakat yakın zamanda gönlündeki bu insanla hiç beklemedi bir anda iş ortamında karşılaşacağına ve duygusal anlar yaşayarak hem ağlayıp hem sevineceğine delalet eder.

Rüyada kırmızı bir mendil için sarılı halde altın bilezik bulmak, kişinin geçmiş iş yerindeki patronu ile bir düğün yada nişan gibi bir ortamda karşı karşıya geleceğini fakat bu karşılaşmada sözel olarak hakaretlerin ve atışmaların yaşanacağını ve çevredeki insanların da bu ortamdan dolayı rahatsız olup rüya sahibine ikazda bulunacaklarını işaret eder.

Rüyada kirli çamaşırların içinde altın bilezik bulmak, rüya sahibinin pişmanlık yaşayacağına işaret eder. Kişinin verdiği bir kararın başkasına zarar verdiğini göreceğini, bu zarardan dolayı da vicdanının huzursuz olduğunu ve pişmanlık yaşadığını rivayet eder. Rüyada başkasının evinin bir yerinde kendisinin altın bileziğini bulmak, kişinin çevresinde kuyusunu kazmaya çalışan, yolunda giden işlerini bozmak için uğraşan ve rüya sahibinin kazancında ve evinde gözü olan biri olduğunu ve bu insanın asıl niyetini rüya sahibinin yakında anlayacağını işaret eder.

Rüyada Altın Bilezik Takmak

Rüyada altın bilezik takmak, rüyayı gören kişi bekar ise yakın zamanda aklı başında, olgun ve onun her isteğini yerine getirebilecek kadar zengin bir kişi ile evleneceğini delalet eder. Rüyayı gören kişi evli ise, hayırlı, anne ve babasına düşkün, vatanına hayırlı bir evlat sahibi olacağını işaret eder.

Rüyada annenin aldığı bir altın bileziği takmak, kişinin annesinin dualarını çok aldığını, şansının da talihinin de bu dualar ile açıldığını ve daha da açılarak çok hayırlı işlere imza atacağını rivayet eder. Rüyada babanın aldığı bir altın bileziği takmak ise, rüya sahibinin hatalı davranışlar sergilese de babasının arkasında olduğunu ve rüya sahibine her zaman doğru yolu göstermeye çalıştığını ve rüya sahibinin de babasının gösterdiği yoldan giderse hidayete ereceğini delalet eder.

Rüyada altın bilezik takan bir erkek görmek, kişinin çok şaşıracağı ilginç bir olaya şahitlik edeceğini, bu tanık olduğu olaydan sonra da çok hayal kırıklığı yaşayacağını ve bu olayı da kolay kolay unutamayacağını işaret eder.

Rüyada hiç tanımadığı bir kadının kendisine altın bilezik taktığını görmesi, rüya sahibinin başkasının vesile olmasıyla birlikte içinin ısınmadığı, gönlünün kabul etmediği bir insan ile evlilik yoluna gireceğine fakat belli bir zaman sonra yine o kişinin ara bozmasından dolayı bu işin evlilikle noktalanmayacağına ve rüya sahibinin bu duruma çok sevineceğine delalet eder.

Rüyada küçük bir kız çocuğunun altın bilezik takması, kişinin çevresinde evlilik yaşı gelmemiş, ergenlik çağına tam girmemiş bir çocuğun zorla evlendirileceğine işaret eder. Rüyada okulda öğretmeninin kendisine altın bilezik taktığını görmek, rüyayı gören kişinin iş seçiminde bir öğretmeninden etkilendiğini, onun sözlerinin ve tavsiyelerinin rüya sahibi üzerinde çok etkili olduğunu ve rüya sahibinin de bunun farkında olduğu için öğretmenine minnet duyduğunu ve iş hayatından memnun olduğunu rivayet eder.

Rüyada bir dilencinin altın bilezik taktığını görmek, kişinin çevresinde çok küçümsediği, dikkate almadığı biri olduğunu fakat bu görmezden geldiği insanın kendisine çok büyük bir yardımı dokunacağını ve rüya sahibinin de ona gönül borcu olacağını işaret eder.

Rüyada Altın Bilezik Görmek

Rüyada altın bilezik görmek, rüya sahibinin yeni bir iş koluna atılacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi öğrenci ise birden fazla üniversite okuyacağına ve iş hayatındaki çalışma ortamını genişleteceğine delalet eder.

Rüyada yatak odasında altın bilezik görmek, rüyayı gören kişinin eşi ile cinsel problemler yaşayacağına ve anlaşmazlıklardan dolayı çatışmalar yaşayacağına rivayet eder. Rüyada yolda giderken altın bilezik bulmak, kişinin hayatının her zaman iyi tesadüfler ve şans faktörü ile yolunda gittiğini, emek sarf etmeden kolay para kazandığını ve bu paraları harcamakta da cimri davrandığını ve savurgan olmadığını işaret eder.

Rüyada Altın Bilezik Bulmak Psikolojik Yorumu

Uzman psikologlar rüyada altın bilezik bulmanın psikolojik yorumunu şu şekilde yapmaktadırlar: Rüyasında altın bilezik bulduğunu gören kişi, gerçek hayatında çok fazla çaba sarf etmekten hoşlanmayan, emeğini sakınan, para kazanmayı çok isteyen fakat para kazanmak için de çok çalışmaktan sakınan bir kişiliğe sahip olduğu savunulmaktadır. Bu tür rüyalar gören kişiler genelde şans ve talih oyunlarına yönelip kolay para kazanma arzusunda olan insanlardır.  

Rüyasında altın bilezik bulan kişilerin büyük çoğunluğu hayatta şansına güvenen ve şansı yaver gittiği için kendisine güvenen kişilerdir. Bu tür rüyalar aynı zamanda insanın bilinçaltında çok para kazanan kişilerin toplumda daha değerli olduğunu, işi iyi olan ve yüksek kalitede çalışan insanların toplumda ayrı bir yere sahip olduklarını ve işin yaşam standardını belirlediğini savunan bir düşünce yapısına sahiptirler. Öyle ki hem en kaliteli işi isterler hem de bunun için hiç çaba sarf etmezler.

Altın Bilezik Bulmak Görmek