Rüyada Altın Bilezik Görmek

Rüyada altın bilezik görmek, rüya sahibinin giyimine ve görünüşüne önem veren bir insan olduğuna işaret eder. Kişinin girdiği bir ortamda hem kıyafetlerinin uyumu hem de kıyafetlerinin temizliği ve ütüsü ile dikkat çektiğini gösterir. Bazı rüya alimlerine göre ise yeni bir iş, yeni bir çalışma ortamı olarak delalet edilir.

Rüyada yatak odasında altın bilezik görmek, eğer rüya sahibi evli ise eşi ile cinsel sıkıntılar yaşayacağını, anlaşmazlığa düşeceklerini rivayet eder. Rüyada yolda yürürken ya da koşarken altın bilezik bulmak, kişinin çok şanslı olduğunu, kısmetinin bol olduğunu ve yaşamında şansı ile mutlu olarak rahat yaşadığını delalet eder.

Rüyada iç içe girmiş birden fazla sayıda altın bilezik bulmak, rüyayı gören kişinin bir konu ile ilgili olarak karar vermede zorluk çektiğine bir yandan ailesi bir yandan da işi ve para kazanma şartları arasında tercih yapmak zorunda bırakıldığına işaret eder.

Rüyada Altın Bilezik Çaldığını Görmek

Kişinin başkasının işinde gözü olduğunu ve o işi taklit ederek daha çok para kazanma isteğinde olduğunu rivayet eder.

Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek

Rüyada altın bilezik taktığını görmek, kişinin hayırlı bir olay yaşayacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin eşi tarafından çok sevileceğini ve saygı göreceğini, eşinin kendisine çok hayrı dokunacağını, rüya sahibinin eksik bir yanı ya da kusuru varsa bunu seve seve örteceğini delalet eder.

Rüyada babanın aldığı bir altın bileziği taktığını görmek, rüya sahibinin her şartlar altında babasının desteğini alabildiğini, babanın rüya sahibine koşulsuz güvendiğini işaret eder. Rüyada bir erkeğin altın bilezik taktığını görmek, kişinin bilinç altın yerleşecek ve kolay kolay unutamadığı hatta gelecekteki yaşamını bile etkileyecek bir olaya istemeden tesadüfi olarak şahitlik edeceğini delalet eder.

Rüyada hiç tanımadığı bir kadının kendisine altın bilezik takması, rüyayı gören kişinin yapmayı istemediği bir evliliğe zorlanacağına fakat bu yoldan kısa zaman sonra geri dönüleceğine ve rüya sahibinin gönlünden geçen başka biri ile evleneceğine rivayet eder.

Rüyada küçük bir kız çocuğunun altın bilezik taktığını görmek, yaşı daha çok küçük olan bir kız çocuğunun istemediği bir evliliğe zorlandığını işaret eder. Rüyada öğretmeninin kendisine altın bilezik taktığını görmek, rüyayı gören kişinin okul hayatında bir öğretmeni çok severek ondan çok etkilendiğini ve öğretmeninin kendisine yakıştırmış olduğu mesleği yaptığını ve bu durumdan memnun olduğunu delalet eder.

Rüyada eski sevgili ya da eşin kendisine altın bilezik taktığını görmesi, kişinin hayatına girmiş ve sonradan bağlarını koparmış bir arkadaşı ile bir ortamda karşılaşacağını ve o insanın kendisinden af dileyeceğini işaret eder.

Rüyada Altın Bilezik Bulmak

Rüyada altın bilezik bulmak, rüya sahibinin iyi bir kısmeti olduğunu rivayet eder. Rüya sahibi eğer bekar ise evlilik teklifi alabilir ya da biri ile yeni bir birliktelik yaşayabilir. Eğer rüya sahibi bekar ise kazancı ve iş hacmi artar ve daha çok para kazanır. Bazı rüya alimlerine göre rüyada altın bilezik bulmak, rüyayı gören kişinin miras aracılığı ile iş yeri sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada suyun içinde altın bilezik bulmak, kişinin iş icabı bir seyahate çıkacağına ve bu seyahatin işine hayır getireceğine ve iş yerinin bu iş seyahati sonucunda gelişip değişeceğine işaret eder. Rüyada çok sayıda altın bilezik bulmak, kişinin karşısına birden fazla teklif çıkacağını ve bu tekliflerin her birinin birbirinden değerli olduğunu ancak rüya sahibinin hangi teklifi değerlendireceği konusunda kararsız kalacağını rivayet eder.  

Rüyada başkasının evinde kendisinin altın bileziğini bulmak, kişinin arkadaşları arasında kendisini kıskanan ve hem evi hem de işinde gözü olan birinin rüya sahibinin aleyhine davrandığını ve onun ayağını kaydırmaya çalıştığını işaret eder.

Rüyada masanın üzerinde altın bilezik bulmak, kişinin uzun uğraşlar sonucu bir düzen tutturduğuna fakat bu düzeninin bazı olaylar sonucunda bozulacağına fakat rüya sahibinin tekrar huzuru yakalayacağına işaret eder.

Rüyada beyaz bir mendil içinde altın bilezik bulmak, rüyayı gören kişinin geçmiş yaşamında var olan ancak şuan görüşmediği bir insanın aklında olduğuna ve bu insanı çok özlediğini ve bu insanla karşılaşıp duygusal anlar yaşayacağını rivayet eder.

Rüyada kırmızı mendil içinde altın bilezik bulmak, kişinin geçmişindeki bir insanla karşılaşacağını ve bu karşılaşmada iki tarafında birbirine ağır sözler söyleyeceğini delalet eder. Rüyada kirli çamaşırların içinde altın bilezik bulmak, rüya sahibinin bir konudan dolayı ya da yaptığı bir davranıştan dolayı pişmanlık yaşayacağına işaret eder. Rüyada hırsızın çaldığı altın bileziği bulmak, rüyayı gören kişinin iş hayatında gaflete düşerek doğru olmayan işler e bulaşacağını ve daha çok para kazanacağını ancak çevresinden birinin manevi desteği ile bu kötü yoldan ayrılacağını ve helal para kazanacağını delalet eder.

Rüyada Altın Bilezik Hediye Almak

Rüyada altın bilezik hediye almak, rüyayı gören kişiye ortak bir mal veya paradan pay düşerek kişinin toplu bir para ya da mal alacağına delalet eder. Rüyada birinin başkasına ait olan altın bileziği kendisine hediye etmesi, kişinin kandırılmaya çalışıldığını, rüya sahibinin mal ve para ile gözünün boyanarak bir işe girmesinin sağlanmaya çalışıldığını işaret eder.

Rüyada bir devlet adamından altın bilezik hediye almak, rüya sahibinin devlet bünyesinde bir işe gireceğini, memur olacağını ve kazancının bereketli ve daimi olacağını rivayet eder. Rüyada ünlü bir kişiden altın bilezik hediye almak, kişinin işinde çok başarılı olarak yeniliklere imza atacağını ve bu yeni ve yaratıcı fikirler sayesinde adından sık sık bahsettireceğini işaret eder.

Rüyada nazar boncuklu bir altın bilezik hediye almak, rüyayı gören kişinin hayatında aksilikler yaşamaktan çok korktuğunu, her durumun her sonucunu düşündüğünü, en kötü sonuca göre yapacağı işlerin ya da alacağı kararların hazır bulunduğunu ve kişinin kaybetmekten ya da hüsrana uğramaktan çok korktuğunu delalet eder.

Rüyada Altın Bilezik Kırılması

Rüyada altın bilezik kırılması, pek de hayırlı bir rüya sayılmaz. Rüya sahibinin yokluk yaşayacağını, sıkıntıya düşeceğini işaret eder. Rüyada altın bileziğin elden çıkarılırken kırılması, rüyayı gören kişinin bir hastalıkla uğraşacağını, tedavisi için zaman harcayacağını ama sonunun ferah ve temiz olduğunu delalet eder. Rüyada altın bileziği başkasının kırması, kişinin iş hayatında zarara uğrayacağını, arkasından işler çevrilerek tongaya düşeceğini ve para kaybedeceğini rivayet eder.

Altın Bilezik Görmek