Rüyada Altın Bozdurmak Görmek

Rüyada altın bozdurmak, rüya sahibinin araba ev ya da tarla gibi bir mal varlığı edineceğine, ele geçecek bol miktarda paraya delalet eder. Rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda alacağı yardımla veya eline geçecek toplu bir para ile geleceğini ve çocuklarını düşünerek mal varlığı birikimi yapacağını işaret eder. Rüyada altın bozdurmak, feraha erişileceğinin, sıkıntıların son bulacağının ve yeni mutlu günler yaşanacağının da habercisidir.

Rüyada altını sarrafa değil de başka bir yerde bozdurmak, rüyayı gören kişinin hakkı olmayan bir mal ya da para edineceğine, bu mal veya para için de başkasının hakkını bile bile gasp edeceğine bu nedenle de rızkının giderek azalacağına ve bereketini kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Altın Bozdurup Eşya Almak

Rüya sahibinin elinde olan birikimi ile ya da malını satarak elde edeceği para ile borcunu kapatacağına, borcunu kapattıktan sonra da bu birikim yapmaya devam edeceğine işaret eder.

Rüyada birden fazla sayıda altın bozdurmak, kişinin yeni bir çevreye gireceğine ve burada edindiği yeni arkadaşlık ve dostluklarla yeni kazanç kapıları elde edeceğine ve maddi durumunu çok iyi bir şekilde düzelteceğine rivayet eder. Bazı rüya alimlerine göre rüyada altın bozdurmak, rüyayı gören kişinin erişeceği şana ve şöhrete işaret eder. Rüya sahibinin çevresi tarafından çok konuşulan ve parmakla gösterilen biri olacağına delalet eder.

Rüyada Altın Bulduğunu Görmek

Rüyada altın bulduğunu görmek, genel anlamda rüyayı gören kişinin üzüntü yaşayacağının habercisidir. Rüya sahibinin hoş olmayan ve moralini bozacak bir olay yaşayacağına, bu olay sonrasında da yakın çevresinden bir insanla aralarına mesafe gireceğine ve bu nedenle de çok üzüleceğine rivayet eder.

Rüyada Evinin Bahçesinde Kazı Yaparken Altın Bulmak

rüya sahibinin geçmişte yaşadığı bir olaydan dolayı pişmanlık duyduğuna, pişman olduğu bu olayı tam unutmuşken başka biri aracılığı ile tekrar hatırlayacağına ve bu nedenle de bir mal varlığı kaybedeceğine delalet eder ama aynı zamanda bu yaşanan pişmanlığın gideceğinin de habercisidir.

Rüyada Eski Döneme Ait Bir Altın Bulmak

Üzerinde yazanların anlaşılmadığı bir altın bulmak rüyayı gören kişinin sakındığı ve karşılaşmaktan bile hoşlanmadığı bir arkadaşı sayesinde bir işe gireceğine ya da yine onun sayesinde yeni bir iş kuracağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin maddiyatının artacağını, refahının bu insan vesilesi ile yükseleceğini ve huzura ereceğini rivayet eder.

Rüyada Bir Sandık Dolusu Altın Bulmak

Rüyada bir sandık dolusu, bir çanta ya da valiz dolusu altın bulmak, rüya sahibinin devlet işine gireceğini, devlet işinde çalışıyorsa da kademe atlayacağını rivayet eder. Eğer kişi iş yeri sahibi ise de yeni bir iş koluna atılıp yeni iş yerleri açacağını işaret eder. Rüyada kararmış, kir ve pas içinde olan bir altın bulmak, rüya sahibinin yanlış ve hayırlı olmayan yollara sapacağına, bu yollara saparak daha fazla para ve mal kazanacağına, çevresi tarafından para sayesinde saygın bir yere geleceğine fakat bu durumun çok uzun sürmeyeceğine ve belli bir zaman sonra bu yolda tanıştığı insanlar tarafından ayağının kaydırılarak para ve mallarına el konacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin kısa süreli ama sahte olan ve kalıcı olmayan mutluluğuna ve sevincine yorumlanır.

Rüyada Beş Adet Altın Bulduğunu Görmek

Rüyada beş adet altın bulmak, rüya sahibinin maneviyatı ve inancıyla ilişkili bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin namaz kılmasına eğer namaz kılmıyorsa da namaza davet eden bir rüyadır. Tam olarak bulanan beş adet altın namazın her bir rekatını temsil eder ve her bir rekat rüya sahibini namaza çağırıyor demektir. Rüyada beş adet altını kaybetmek ise rüya sahibinin maneviyatının zayıflayarak namazdan uzaklaşacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin maneviyatının zamanla sarsılarak bozulacağını u nedenle de zor zamanlar yaşayacağını rivayet eder.

Rüyada Bilezik Takmak

Rüyada bilezik takmak, rüyayı gören kişinin elde edeceği mal, ganimet ya da paranın habercisidir. Kişinin elde edeceği yüklü miktarda bir toplu para ile yeni ve çok değerli bir mal edineceğine ve bu mal üzerinden rızkı bol ve bereketli paralar kazanacağına işaret eder.

Rüyada takılan bilezik ne kadar çoksa edinilecek gelir de o kadar çoktur. Rüyada başkasının kendine aldığı bir altın bileziği takmak, eğer rüya sahibi bekar ise yakın zamanda evleneceğine delalet eder. Kişinin aslında hayatında var olan ama hiç evlenilecek bir kişi olarak bakmadığı bir kişi ile ailesi veya arkadaşları vasıtasıyla yakınlaşacağına ve çok zaman geçmeden evlenerek mutlu olacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi evli ise ve başkasının aldığı bir altın bileziği takıyorsa, rüyayı gören kişinin evliliğinin çeşitli zorluklar atlatacağına fakat bu zorluklarda birlikteliğin bozulmayıp daha da kuvvetleneceğine rivayet eder.

Rüyada bir erkek bilezik taktığını görürse, o kişinin çevresinde kendisinden hoşlanmayan bir bayan olduğunu ve bu bayanın kendisinden hoşlanmamasına rağmen kadınsı özelliklerini kullanarak rüya sahibini etkilediğini ve rüya sahibinin de onun her istediğini yaparak kullanıldığını delalet eder ve bu rüya bir uyarıcı rüyadır.

Rüyada Takılan Bileziği Çıkaramamak

Rüyayı gören kişinin bir şeyler için çok emek ve çaba sarf ettiğini, isteğini yerine getirebilmek için çok uğraştığını ve sonunda da elde ederek mutlu olduğunu rivayet eder.

Rüyada Altın İşleyen Adam Görmek

Rüyada altın işleyen adam görmek, hem kişiliği ile hem de ahlaklı, doğru yoldan para kazanan insanlara delalettir. Rüyayı gören kişinin hem alnının teri ile emek sarf ederek hem de bereketli ve bol kazanç elde ettiğini ya da edeceğini rivayet eder.  Rüyada kendisinin altın işlediğini gören kişinin bir arzusu ya da ameli kısa zamanda kabul olup gerçekleşecek demektir. Kişinin uzun zamandan beri yapmak istediği ya da almak istediği bir şey olduğunu ve bunu yapmasının zamanının artık geldiğini işaret eder.

Rüyada altın işleyen bir kimsenin kendisine işlenen bu altından verildiğini görmesi, rüya sahibinin hiç beklemediği ansa bir üne kavuşacağını işaret eder. Rüyayı gören kişinin akrabaları arasında gerek saygınlık gerekse bir yaptırım gücüne sahip olacağını ve akrabalar arasında bir üne sahip olarak çok konuşulacağını ve parmak ile işaret edileceğini delalet eder. Bazı rüya alimlerine göre rüyada altın işleyen adam görmek, rüya sahibinin çevresinde aklı da ahlakı da düzgün olan bir insan olduğunu, eğer bu insanın yolundan giderek nasihatlarını dinlerse bahtının ve bereketinin açılacağını işaret eder.

Rüyada Altın Erittiğini Görmek

Rüyada altın erittiğini görmek, rüyayı gören kişinin adliyede işi olacağını işaret eder. Kişinin adliyede bir konu ile ilgili olarak mahkemelik olacağına, rüya sahibinin bu nedenle kısa süreli de olsa canını sıkacağına fakat mahkemenin güzel yani kendi lehine karar alacağına ve rüya sahibinin çok sevineceğine rivayet eder.

Rüyada Altın Eritip Başka Takılar Yapmak

rüyayı gören kişinin emek verip çaba sarf etmesine rağmen sıkıntılarından uzun bir süre sonra kurtulacağına fakat ondan sonra da hiçbir sıkıntı ile baş edebilmek zorunda kalmayacağına işaret eder.

Altın Bozdurmak Görmek