Rüyada Altın Çaldırmak Görmek

Rüyada altın çaldırmak, rüyayı gören kişinin hayatında çok zorlukların varlığına fakat bu sıkıntılardan da zamanla kurtulacağına ve hafifleyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde özü ve sözü bir insan olduğunu ve bu insanın hem maddi hem de manevi desteği ile var olan borcundan kurtulacağını ve maddi anlamda rahata ereceğini rivayet eder.

Rüyada Altını Küçük Bir Kız Çocuğuna Çaldırmak

Rüyada altını küçük bir kız çocuğuna çaldırdığını görmek, rüya sahibinin çok sesli, herkesin dikkatini çeken ve çevresindeki insanların sözleriyle çok karıştıkları yeni bir işe kalkışacağını fakat bu işte çevresinin desteğini alamayacağını ve bu destek olmadığı için de batacağını ve büyük miktarda para ya da mal kaybedeceğini fakat şans oyunu ya da milli piyango gibi büyük ikramiyesi olan bir oyundan para kazanarak bu sıkıntısını refaha ulaştıracağını delalet eder. Ama bu paranın pek de hayır getireceği söylenemez çünkü bu paranın beraberinde başka sıkıntıları da getireceğini işaret eder.

Rüyada Altını Küçük Bir Erkek Çocuğuna Çaldırmak

Rüyada altını küçük bir erkek çocuğuna çaldırdığını görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde çok hoşlanmadığı ve rüya sahibinin başını derde sokan bir insanın var olduğunu ve bu insandan dolayı rüya sahibinin elindeki bir malı ya da ganimeti kaybedeceğini ancak belli bir süre sonra elindekini kaybetmesine neden olan kişi sayesinde o malı ya da ganimetini tekrar geri alacağını işaret eder.

Rüyada Çanta, Bavul Yada Çuval Dolusu Altın Çaldırmak

rüya sahibinin çok kısmetli olduğunu fakat çevresinde kısmetinin kendisine ulaşmasını engelleyen bir kişinin olduğunu ve rüya sahibinin bunun farkında olmadığını ve o kişinin sözleri ve tavsiyelerini çok dinlediği için kısmetini kendisi değil o kişinin aldığını rivayet eder. Rüyayı gören kişinin gözünü açması ve her söyleneni dinlememesi ve kendisine hayırlı olan kişi ve durumları kendisinden uzaklaştırmaması gerektiğini işaret eden haberci bir rüyadır bu. Bazı rüya bilginlerine göre rüyada altın çaldırmak, rüyayı gören kişide ve ailesinde nazar ve kötü nefis olduğunu, rüya sahibinin çevresine göre iyi bir konumda ve işte olduğu için çok imrenildiğini bu nedenle de çevredeki insanların gözlerinin kaldığını, rüyadaki çalınan altının da bu pis nefis olduğunu işaret ederler. Yani rüyada altın çaldırdığını gören kişi hafifler ve üzerindeki kötü ve kuvvetli nefisi atarak hafifler. Bu alimlere göre kişi rüyasında ne kadar çok altın çaldırdıysa o kadar çok rahatlar.

Rüyada Altın Çaldığını Görmek

Rüyada altın çaldığını görmek, rüya sahibinin hayatında önemli bir olay yaşayacağını ve bu olaydan dolayı da haksızlığa ve iftiraya uğrayacağını işaret eder. Rüyayı gören kişinin en yakınındaki bir arkadaşının yanlış anlama yüzünden ve fevri davranışı yüzünden rüyayı gören kişiyle ilgili bir dedikodu başlatacağını delalet eder.

Rüyada İş Yerinden Ya Da Çalıştığı Ortamdan Altın Çaldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisinden daha yüksek bir mevkide olan bir çalışanın haksızlığına uğrayacağını ve o kişiden dolayı işinden olacağını fakat gerçeğin kısa bir zaman sonra anlaşılsa da rüya sahibinin o işe tekrar dönmeyeceğini işaret eder.

Rüyada Kendi Evinden Altın Çalmak

Rüyayı gören kişinin yakın çevresinden ya da ailesinden birinin iflas edeceğini, elindeki maddiyatının bir kısmını kaybedeceğini bu nedenle de çok büyük sıkıntılar yaşayacağını delalet eder. Rüyada başkasının bahçesinde gömülü halde bulunan altını çalmak,  rüya sahibinin geçmişte yanlış bir davranışı olduğunu ve bu davranışından dolayı bugün hak etmediği bazı davranışlar göreceğini, hak etmediği kötü sözler duyacağını ve çevresindeki bir kısım insan tarafından dışlanacağını işaret eder.  Rüyada altın çaldığını görmek, bazı rüya alimlerine göre hastalığa yakalanmak, hastalıktan dolayı bitap ve harap düşmek olarak da yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin sıkıntı ve kederden dolayı hastalanacağını ve bu hastalığını da zor uğraşlar sonucu yeneceğini işaret eder.

Rüyada okul ya da sınıf gibi bir eğitim kurumundan altın çalmak, rüya sahibinin ya da ailesinden okuyan birinin eğitim hayatında usulsüzlüğe bulaşacağını, hakkı olamayan bir diploma veya sertifika alacağını ve bu belge ile haksız kazanç elde edeceğini işaret eder.

Rüyada Altın Bilezik Çalmak

Rüyada altın bilezik çalmak, rüya sahibinin maneviyatının giderek azaldığını, duygu ve hisleri ile artık eskisi gibi doğru yolu bulamadığını ve imandan giderek uzaklaştığını delalet eder. Kişinin yanlış ve kötü yollara saparak kalbinden uzaklaştığını ve yanlış kararlar aldığını işaret eder.

Rüyada anne, teyze veya hala gibi çok yakın bir akrabasının altın bileziğini çaldığını görmek, rüyayı gören kişinin başka bir insanın rızkına mani olduğunu ve bu rızkı kendisinin aldığını, kısmetini günah işleyerek çoğalttığını ve bu nedenle de maddi gelirinin artacağını işaret eder. Rüyada bir düğünde altın bilezik çalmak, rüya sahibinin helal olmayan bir para ile iş kuracağını, bu iş yerinden elde edeceği paraları da yine helal olmayan yollara harcayacağını rivayet eder.

Rüyada Kararmış Ya Da Pas Tutmuş Bir Altın Bilezik Çalmak

Rüyayı gören kişinin sapmış olduğu kötü yolda zamanla yalnız kalacağını, çevresindekilere bu nedenle zarar geleceğini ve rüya sahibinin vicdan azabı çekerek pişman olacağını işaret eder. Bazı rüya bilginlerine göre rüyada altın bilezik çalmak, gelecek kötü haberlerin ve yaşanacak kötü olayların habercisidir. Rüyayı gören kişinin üzerinde kara bulutlar dolanıyor şeklinde yorumlanır.

Rüyada Altın Çaldırmak Psikolojik Yorumu

Rüyada altın çaldırmak, psikolojik açıdan maddi anlamda mala ve paraya düşkün bir kişiliği temsil eder. Rüyayı gören kişinin elinde bulunan malları veya parayı kaybetme korkusu yaşadığını, fakirlikten, parasız kalmaktan çok korktuğunu, elindeki varlıkları hırsızlara kaptırmamak için uğraştığını simgeler. Kişinin bilinçaltında para ya da varlık olmadan çevredeki insanların kendisini önemsemeyeceği düşüncesi hakim olabilir.

Altın Çaldırmak Görmek