Rüyada Altın Çalmak Görmek

Rüyada altın çalmak, rüya sahibinin hayalini kurduğu, arzu ettiği isteklerine kavuşacağını işaret eder. Rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan yakın bir arkadaşı aracılığı ile yeni ve hayırlı bir işe başlayacağına, bu işin ekmeğini uzun bir zaman yiyeceğine ve yine bu işten gelen hayırlı paralar ile kendisi ve ailesine yatırım amaçlı mallar alacağına ve refaha ulaşacağına rivayet eder. 

Rüyada birinin elinden zorla kavga ede ede onun altınını çalmak, rüyayı gören kişinin çok zor bir karar vereceğine tabir edilir. Kişinin yakın zamanda hem kendi hem de ailesinin hayatını etkileyecek önemli bir karar vermek zorunda kalacağını, bu kararı almaya çalışırken kafasının çok karışıp çok gelgitler yaşayacağını fakat sonunda kendi içinden geçen seslere kulak vererek hayırlı olan bir karar alacağını ve o kararından sonra da hayatında hem maddi hem de manevi huzura ereceğini işaret eder.

Rüyada komşusunun evinden altın çalmak, rüyayı gören kişi bekar ise komşusu vasıtası ile yeni biriyle tanışacağını ve bu kişiyle kafasının ve duygularının uyuşacağını ve evlenme kararı alacağını delalet eder. Bu karardan dolayı yakın çevresinden kötü yorumlar alıp onaylanmasa da aslında bu kararın doğru olduğunun da habercisi olabilir bu rüya. Rüyada altın çalmak farklı şekillerde de yorumlanmaktadır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada altın çalmak, rüya sahibinin çevresinde kendisine olumsuz enerji yayan, hayata hep olumsuz bakıp olumsuz kararlar alan insanlardan kendini uzaklaştırmak isteyip zamanla bu insanlarla kurmuş olduğu sıkı bağları gevşeteceğine ve kafasında huzur bularak kendisini daha rahat hissedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Altın Çaldığını Görmek

Rüyada altın çaldığını görmek, iftira ve dedikodunun habercisidir. Rüya sahibinin yaşayacağı bir olay sonrasında en yakınında bulunan insanlar tarafından konuşulacağına, yaptıklarının dedikodu ve iftira atılarak yani abartılarak başka insanlara da söyleneceğine işaret eder. Rüyada komşusunun evinden altın çaldığını görmek, rüya sahibinin komşusunun haklı olduğu bir konuda, onun haklı olduğunu bile bile üste çıkmaya çalışacağına ve onu haksız göstermek için doğru olmayan sözler söyleyerek onu itham edeceğini delalet eder. Rüyada altın çaldırmanın da görülme şeklinde göre pekçok yorumu vardır.

Rüyada İş Yerinden ya da Çalıştığı Ortamdan Altın Çaldığını Görmek

Kişinin kendisinden daha yüksek bir mevkide olan bir çalışanın haksızlığına uğrayacağını ve o kişiden dolayı işinden olacağını fakat gerçeğin kısa bir zaman sonra anlaşılsa da rüya sahibinin o işe tekrar dönmeyeceğini işaret eder.

Rüyada en yakın arkadaşından altın çaldığını görmek, rüyayı gören kişinin yakınındaki bir arkadaşına dar zamanında sözleriyle destek olacağını ve onun yanlış bir insan olarak algılanmasını engelleyeceğini rivayet eder.

Rüyada kendi evinden altın çalmak, rüyayı gören kişinin yakın çevresinden ya da ailesinden birinin iflas edeceğini, elindeki maddiyatının bir kısmını kaybedeceğini bu nedenle de çok büyük sıkıntılar yaşayacağını delalet eder.

Rüyada başkasının altın çaldığını görmek, rüya sahibinin kötü bir olaya şahitlik edeceğini yani olay gerçekleşirken göreceğini ve doğruyu bildiği halde işine gelmediği için yalan yanlış şeyler söyleyerek doğruyu saklı tutacağını fakat belli bir zaman sonra gerçeğin ortaya çıkmasıyla da kendisinin dışlanarak işini ve kazancını kaybedeceğini işaret eder.

Rüyada kardeşinin ya da yakın arkadaşının altın çaldığını görmek, rüya sahibinin rüyasında altın çalarken gördüğü kişinin kendisinden yardım isteyeceğini, rüya sahibinin de ona yardım etmek için farkında olmadan başka bir insana zarar vereceğini ve o kişinin ahını alacağını delalet eder.

Rüyada Altın Bilezik Çalmak

Rüyada altın bilezik çalmak, doğru yoldan ayrılıp kötü yola sapmanın habercisidir. Rüya sahibinin maneviyatının giderek azaldığını, duygu ve hisleri ile artık eskisi gibi doğru yolu bulamadığını ve imandan giderek uzaklaştığını delalet eder. Kişinin yanlış ve kötü yollara saparak kalbinden uzaklaştığını ve yanlış kararlar aldığını işaret eder.

Rüyada kuyumcudan altın bilezik çaldığını görmek, rüya sahibinin aniden gelen bir parayla çok zengin olacağını, yeni mallar ve arabalar alacağını fakat zamanla bu paranın kendisine uğursuzluk getireceğini işaret eder. Kişinin bu varlık içinde yokluğu çabuk unutacağını ve eskisi gibi iyi bir insan olmak yerine para derdine düşüp ahlaksız yollara gireceğini delalet eder.  

Rüyada annesinin altın bileziğini çalmak, rüyayı gören kişinin annesinin çocuğunu, yani rüya sahibini kötü yoldan ayırmak için çok çabaladığını, bunun için hem çocuğu ile konuştuğunu hem de onun yaptığı işleri takip ettiğini ve onun tekrar maneviyatını kuvvetlendirmek için çok emek verdiğini işaret eder.

Rüyada bir düğünde altın bilezik çalmak, rüya sahibinin helal olmayan bir para ile iş kuracağını, bu iş yerinden elde edeceği paraları da yine helal olmayan yollara harcayacağını rivayet eder.

Rüyada Çeyrek Altın Çalmak

Rüyada çeyrek altın çalmak, rüyayı gören kişinin fedakarlık yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin borçları yüzünden çok zor durumda olan yakın çevresinden birine kendi borcunu ödermiş gibi çalışarak destek olacağına ve beraber çalışarak kazandıkları parayla bu borcu ödeyeceğine delalet eder.

Rüyada altınlarla dolu bir çantadan sadece çeyrek altını çalmak, kişinin çevresinde bulunan ve kendisine zarar vermek isteyen birinin varlığından haberdar olduğunu, bu kişinin kendisine zarar vermemesi için kendince önlem aldığını ve bu kişiyi engelleyerek büyük ve karlı işlere imza atacağını rivayet eder.

Rüyada kendi evinden çeyrek altın çalmak, rüya sahibinin kendi ailesinden birinin hastalığı nedeniyle zor durumda olduğunu ve rüya sahibinin bu ailesinden hasta olan kişiye gerek maddi gerek manevi destek olacağını ve bu desteği ile hasta kişinin mutlu olarak şifa bulacağına işaret eder.

Rüyada hiç tanımadığı bir yerden çeyrek altın çalmak, rüyayı gören kişinin hiç tanımadığı bir insanla aniden tanışarak kısa zamanda çok samimi olacağını ve bu insanın rüya sahibinin bir derdine çare olacağını ve bu nedenle de rüya sahibinin refaha kavuşacağını delalet eder.

Rüyada Kuyumcudan Altın Çalmak

Rüyada kuyumcudan altın çalmak, rüya sahibinin elde edeceği başarılar ile hem aile yaşamında hem de iş hayatında güzel bir konuma geleceğini ve mutlu olacağını delalet eder.  Rüyasında kuyumcudan altın çalarken yakalandığını görmek, kişinin gerçek yaşamında isteklerini gerçekleştirmek için çok çaba harcadığını fakat aksiliklerin onun peşini bir türlü bırakmadığını ve kendisinin şanssız olduğunu düşündüğünü bu nedenle de bir türlü başarılı olamadığını işaret eder.

Kuyumcudan altın çalarken aniden altınların yok olduğunu görmek, rüya sahibinin etrafında onun başarılarını ve hayatını kıskanan ve ona imrenen birinin olduğunu ve bu kişinin rüya sahibine zararı dokunamayacağını sadece onunla uğraşacağını rivayet eder.

Altın Çalmak Görmek