Rüyada Altın Diş Görmek

Rüyada altın diş görmek, rüyayı gören kişinin gelirinin artacağının, kazancının bereketli olacağının habercisidir. Rüya sahibinin en borçlu olduğu ve sıkıntıya düştüğü bir anda kazancında bereket olacağını harcasa da borçlarını bu bereketlenme sayesinde kapatacağını işaret eder.  Bazı rüya bilginlerine göre rüyada altın diş görmek, rüya sahibi bekar ise sağlam, ahlaklı bir kısmete işaret eder. Eğer kişi evli ise o kişinin evlilik hayatında daha mutlu olacağına ve eşi tarafından daha da değer göreceğine ve hayatındaki en huzurlu dönemi yaşayacağına delalet eder.

Rüyada altın diş görmek, hayali kurulan ya da görmek için çok arzulanan birinin yakın zamanda görüleceğini de dalalet eder. Rüyada birisi gülerken onun ağzındaki altın dişi görmek, rüya sahibinin çevresinden birinin hayatına çok imrendiğini, onun şartlarında onun gibi yaşamak istediğini hatta bazen onu kıskandığı için içinden ona kötülük yapma arzusu geldiğini rivayet eder. Rüyayı gören kişinin bu durumdan çok rahatsız olduğunu ve vicdan azabı duyduğunu da delalet eder.

Rüyada Kendisine Altın Diş Hediye Edildiğini Görmek

Rüya sahibinin yeni bir başlangıç yapacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi eğer bekar ise yeni bir ilişkiye başlayacağına, bu beraberliğinde çok mutlu olacağına ve çok zaman geçmeden aileler arasında söz yada nişan gibi bir kutlama yapılacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi evli ise ve başkasının yanında çalışıyor ise patronunun yakın zamanda rüya sahibine ek bir iş vereceğini ve bu ek işten dolayı da rüya sahibinin normal kazancından daha çok para kazanacağını delalet eder.

Rüyada Altın Diş Çektirdiğini Görmek

Kişinin huzurlu ve bol kazançlı hayatından yaptığı bir hata sonucunda uzaklaşacağını, bu hatanın hayatını etkileyeceğini ve eskisi gibi mutlu olamayacağını fakat hatasını anladıktan ve özür diledikten sonra çevresi tarafından tekrar saygı göreceğini işaret eder.

Rüyada Kendisine Altın Diş Yaptırdığını Görmek

Çekilen zorluklardan sonra daha kolay ve rahat bir hayat yaşanacağına ve çekilen sıkıntıların mükafatının alınacağına rivayet eder. Rüyada kendisinin başkasına altın diş yaptırdığını görmek, rüyayı gören kişinin yakınındaki bir muhtaca veya borcu olan birine destek olacağını ve bu destekle onu sıkıntıdan kurtarıp rahatlatacağını delalet eder. Rüyada kendisinin değil de başkasının altın dişini görmek, rüyayı gören kişinin genelde çevresindeki insanlar veya olaylara yorumlanır. Rüya sahibi eğer evli ise ve çocuğu varsa çocuğunun yakın çevresinden bazı arkadaşlarının çocuğun ailesinin haberi olmadan onu bir sıkıntısından kurtaracağını işaret eder. Eğer rüya sahibi bekar ise yanlış bir evlilik yapmak üzereyken son anda çevresindeki insanların sözünü dinleyerek vazgeçeceğini ve vazgeçtiği için de pişman olmayacağını aksine daha huzurlu bir hayata sahip olacağını işaret eder.

Rüyada Başkasının Ağzında Altın Diş Görmek

Rüyada başkası ağlarken onun ağzındaki altın dişi görmek, kişinin çevresindeki biri zor durumda iken onun fırsatlarından yararlanacağını, onun durumunu kendi lehine çevirerek onun fırsatlarını kendisinin kullanacağını delalet eder. Rüyada başkasına ait olan bir altın dişin kırıldığını görmek, rüya sahibini yakın çevresinden birinin hastalanacağını, rüya sahibinin de onun tekrar sağlığına kavuşması için onunla uğraşacağını ve ilgileneceğini ve o kişinin belli bir zaman sonra tekrar sağlığına kavuşacağını işaret eder.

Rüyada Başkasının Altın Diş Yaptırdığını Görmek

Rüya sahibinin çevresindeki bir insanın işe girmesine veya var olan işini değiştirmesine vesile olacağını ve bu yeni işin de o insan için daha hayırlı olacağını ve o kişiye şans getirerek yeni fırsatlar sunacağını rivayet eder. Bazı rüya alimlerine göre başkasına ait altın diş görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda hayatına gücü ve kuvveti yerinde, çevresi tarafından önemsenen ve saygı duyulan, çevresi çok geniş olan bir insanın gireceğine ve rüya sahibinin olmasını çok istediği bir isteğini gerçekleştirmesi için ona vesile olacağına işret eder şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Altın Dişinin Düştüğünü Görmek

Rüyada altın dişin düştüğünü görmek, rüya sahibinin elinden maddi anlamda bir şey çıkacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin maddi sıkıntısından ve borcundan kurtulmak için elindeki bir mal varlığını ya da arabasını satacağını ve bu para ile borcunu kapatacağını işaret eder.

Rüyada camide altın dişinin düştüğünü görmek, rüyayı gören kişinin yapmış olduğu bir hatadan dolayı vicdan azabı çektiğini, bu azabın geçmesi içinde çok dua ettiğini ve bu duaların onu rahatlattığını ve dua ettikçe de hafiflediğini delalet eder.

Rüyada bahçede veya yeşil bir alanda altın diş düşürdüğünü görmek, kişinin hayatında var olan kötü niyetli insanların artık farkına vardığını ve bu insanlarla arasına bilerek ve isteyerek soğukluk koyduğunu ve bu durumdan dolayı da mutlu olduğunu ve huzurunun arttığını işaret eder. Rüyada bir kavga sonucu altın diş düşürdüğünü görmek, rüya sahibinin çok kötü niyetli bir dedikoduya maruz kaldığını, bu dedikodunun kendisine atılan bir iftira olduğunu ve bunu başlatan kişinin yakın çevresinden biri olduğunu delalet eder. Rüya sahibinin bu dedikoduyu duyunca hissettiği üzüntü ve kederi işaret eder.

Rüyada Başkasının Ağzından Altın Diş Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin etrafındaki bir kişinin sıkıntısını atarak rahatlayacağına şahit olacağını işaret eder. Rüyada anne yada babasının altın dişinin düştüğünü görmek, rüyayı gören kişinin anne ve babasını mutlu edeceğini, onların kendisinden çok istedikleri bir şeyi yapacağını bu nedenle de hem annesi hem de babasının hayır duasını alarak yaşamında daha şanslı olacağını rivayet eder.

Rüyada Bir Kadının Dişinin Düştüğünü Görmesi

Rüyada bir kadının dişinin düştüğünü görmesi, rüya sahibinin çevresindeki bir erkek tarafından göz hapsinde olduğunu, ne yaparsa ya da ne söylerse bu erkeğin haberi olduğunu ve rüya sahibinin de bunun henüz farkında olmadığını işaret eder. Eğer rüya sahibi kadın hamile ise ve rüyada dişinin düştüğünü gördüyse, rüya sahibinin çocuğunu sağlıklı ve kolay bir şekilde dünyaya getireceğine delalet eder. Eğer rüya sahibi bekar ise ve rüyada dişinin düştüğünü gördüyse, yakın zamanda gebe kalacağına ve hayatının bu gebelikten sonra değişeceğine işaret eder.

Rüyada hiç tanınmayan bir kadının dişinin düştüğünü görmek, rüyayı gören kişinin tanıştığı bir insan vesilesiyle başka bir insanla tanışacağını ve bu insanın da kendisine pek de hayır getirmeyeceğini ve huzurunu bozup ağzının tadını kaçıracağını işaret eder.

Rüyada Gümüş Diş Görmek

Rüyada gümüş diş görmek, kişinin ahlakının güzel olduğuna, kişinin iyi niyetli olduğuna yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çevresindeki insanların her zaman iyiliğini düşündüğüne, başka insanları sıkıntıdan kurtarmak için kendisinin sıkıntıya girdiğine delalet eder. Rüyada başkasının ağzında gümüş diş görmek, rüya sahibinin maddi gücünün yerinde olmadığına bu nedenle de çevresindeki bir yardımsever sayesinde okuyacağına yada çocuklarını başkasının yardımı ile okutacağına işaret eder.

Rüyada başkasının kendisine gümüş diş hediye ettiğini görmek, rüya sahibinin çevresinde maneviyatı kuvvetli bir insan aracılığı ile kötü niyetinden arınacağını, doğru yoldan çıkmaya meyilli iken bu insanın nasihatleri sayesinde doğru yoldan çıkmayacağını rivayet eder.

Rüyada gümüş dişi yıkadığını ya da parlattığını görmek, rüya sahibinin kendi olanakları ile bir cami yapımına destek olacağını veya çeşitli ihtiyacı olan bir caminin eksiğini gidereceğini delalet eder.

Rüyada Dişlerinin Tamamının Düştüğünü Görmek

Rüyada dişlerinin tamamının düştüğünü görmek, rüyayı gören kişinin uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağının habercisidir. Rüyada uyurken dişlerinin tamamının düştüğünü görmek, rüya sahibini farkında olmadan yılları tüketeceğini, yaşlandığının farkına varmadan ömrünün sonuna geleceğini ve yaşamında da çok mutlu olacağını delalet eder.

Rüyada dişlerinin tamamının kanayarak düştüğünü görmek, rüyayı gören kişinin ailesinden birini yaşamı boyunca kaygı edeceğini, o kişinin yükünün her zaman üzerinde olacağını ve o kişiyi kafasında çok dert edeceğini işaret eder.

Altın Diş Görmek