Rüyada Altın Kaybetmek Görmek

Rüyada altın kaybetmek, rüya sahibinin bereketli olan kazancının zaman içerisinde bereketinin kaçacağını bu nedenle da kazanacağı paranın kendisine yetmeyeceğini işaret eder. Rüyayı gören kişinin zaman zaman dara düşeceğinin, sıkıntılı günler yaşayacağının habercisidir. Bazı rüya alimlerine göre rüyada altın kaybetmek, rüya sahibinin elindeki bir malı, eşyayı veya evini satacağına bu para ile de borçlarını kapatacağına delalet eder.

Rüyada altını okulda kaybetmek, kişinin eğitim hayatında çok zorlanacağını, derslerini yada sınıfını geçmek için çok çaba sarf etmesi gerektiğini işaret eder. Eğer kişi okumuyor ise, iş hayatında bir belge alması gerekeceğinin fakat bu belgeyi almak için çok çaba sarf edeceğinin ve hem maddi hem de manevi olarak yıpranacağını delalet eder.

Rüyada hastanede altın kaybettiğini görmek, rüya sahibinin sağlık sektöründe çalışan yeni biri ile arkadaşlık kuracağını, bu arkadaşlığın da kendisine yarardan çok zarar getireceğini ve rüya sahibinin bu arkadaşı nedeniyle yüklü bir miktar borca gireceğini işaret eder.

Rüyada altın kaybettikten sonra bağırarak ağladığını görmek, kişinin aile ortamında hiç beklemediği bir anda suçlanacağını, bir şeyden dolayı itham edileceğini ve aile büyükleri tarafından hor görüleceğini rivayet eder.

Rüyada altın kaybettikten sonra gözyaşı dökmeden çok sinirlendiğini görmek, rüyayı gören kişinin içten içe çevresinde kendinden yüksek konumda olan ve çevresi tarafından sözü dinlenip çok değer gören bir yaşıtını kıskandığını, ona karşı pek hoş olmayan duygular beslediğini ve o kişiye tuzaklar kurma düşüncesinde olduğunu delalet eder.

Rüyada altın kaybettiği halde gülmek veya üzülmemek, rüya sahibinin yüklü bir miktar borcu olduğunu fakat bu borcun çevresinde bulunan yaşlı ve kendisini çok seven bir erkek tarafından ödeneceğini ve rüya sahibinin de ona minnet duyacağını işaret eder.

Rüyada Altın Kaybettiğini Görmek

Rüyada altın kaybettiğini görmek, rüyayı gören kişinin hayatında yaşamayı çok istediği şeyleri bir türlü yaşayamadığını, bunun için çok uğraştığını fakat bu uğraşlarının çok da iyi sonuçlar vermediğini işaret eder. Rüya sahibinin yolunda giden işlerinin aniden bozulacağını bu nedenle de kazancının biraz eksileceğini delalet eder.

Rüyada ailesinden birinin altın kaybettiğini görmek, rüya sahibinin rüyasında altın kaybeden o kişinin yakın zamanda yeni bir işe kalkışmak için plan yaptığını, bu yeni iş için araştırmalar yaparken de rüya sahibinin görüşlerini dikkate alarak vazgeçeceğini delalet eder.

Rüyada İş Yerinde Altın Kaybettiğini Görmek

Rüya sahibinin iş hayatındaki ortaklarıyla ya da müşterileriyle zor günler yaşayacağının habercisidir. Rüyayı gören kişinin çalışma ortamındaki şartlardan çok sıkılacağını, şartların zorluğu nedeniyle iş değiştirmeyi düşüneceğini, iş ortamında aniden gelişecek bir tartışma sonucu da işten ayrılacağını rivayet eder.

Rüyada kan kardeşinin altın kaybettiğini görmek, kişinin hayatına aniden giren bir insanla çok samimi olacağını, bu insanı bir anda ailesi ve yakın çevresi ile tanıştıracağını fakat çok geçmeden bu insanın hem rüya sahibini hem de çevresindeki insanları gerek sözleri gerekse davranışları ile aldatacağını ve onları maddi kayıplara uğratacaklarını delalet eder.

Rüyada Altın Bilezik Kaybetmek

Rüyada altın bilezik kaybetmek, rüyayı gören kişinin çalıştığı işte çok da istekli olmadığını, sadece para kazanmak için o işe katlandığını delalet eder. Rüya sahibinin bu nedenle de iş yerinde yetersiz kalacağını zaman geçtikçe de veriminin düşeceğini işaret eder.

Rüyada düğünde altın bilezik kaybetmek, kişinin yeni kalkıştığı bir işte sekteye uğrayacağını, bu işi sekteye uğratan kişinin de dostum dediği arkadaş çevresinden biri olduğunu ve bu kişinin işin her aşamasını bildiğini ve rüya sahibine yol gösterdiğini işaret eder. Yani rüya sahibinin etrafındaki dost görünümlü düşmanın habercisidir. Rüyada kolunda takılı olan altın bileziğin kaybolduğunu görmek, rüyayı gören kişinin aslında sevmediği ve olumlu bakmadığı bir işe başlayacağını fakat zaman geçtikçe bu işte kademe atlayacağını ve aldığı ödüllerden ve kazandığı paralardan dolayı giderek bu işe bağlanacağını ve daha da yükseleceğini rivayet eder.

Rüyada altın bileziği temizlerken kaybetmek, rüya sahibinin iş yerinden bir elemanının işine son vereceğini, bu eleman gittikten sonra da sıkıntıya düştüğü için pişman olacağını ve elemanı tekrar işe getirmek için çok çaba sarf edeceğini fakat elemanını döndürmeyi başaramayacağını delalet eder.

Rüyada altın bileziğini komşuda kaybetmek, rüyayı gören kişinin komşusunun yada yakın çevresinden birinin iş bulması için yardım edeceğini ve onu işe sokacağını fakat kısa bir zaman sonra bu insanın kendisini iş yeri sahibine karşı mahcup edeceğini ve yüzünü yere eğeceğini işaret eder.

Rüyada Altın Küpe Kaybetmek

Rüyada altın küpe kaybetmek, rüya sahibinin çevresinde çok da hayırlı olmayan arkadaşlarının var olduğunu ve kişinin bu arkadaşlardan dolayı doğru kararlar veremediğini ve çok aksilikler ve şanssızlıklar yaşadığını işaret eder. Rüyada duş alırken altın küpe kaybetmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki olumsuzlukların farkında olduğunu, isteklerinin neden gerçekleşmediğini bildiğini fakat buna rağmen işlerini düzeltmek, yoluna koymak için çaba sarf etmediğini delalet eder.

Rüyada altın küpeyi sarrafta kaybetmek, kişinin ayağına çok güzel fırsatlar sunulacağını, rüya sahibinin en kısmetli döneminde olduğu halde bu fırsatları değerlendirmekte zorluk yaşayacağını ve kararsız kalacağını bu kararsızlıktan dolayı da fırsatların toptan gideceğini ve hayatın sarpa saracağının habercisidir.

Rüyada altın küpeyi koşarken ya da oynarken kaybetmek, rüya sahibinin çevresinde kendisine yalan söyleyen ona itibar etmeyen insanların var olduğunu bu insanlardan dolayı rüya sahibinin gözlerinin açılmadığını ve hep onlara inandığı için hem maddi hem de manevi kayıplar yaşadığını işaret eder.

Rüyada altın küpeyi kaybettikten sonra tekrar geri bulmak, rüyayı gören kişinin hayatındaki önemli bir fırsatı kaybettiği fakat bu fırsatın yıllar sonra tekrar karşısına çıkacağını ve bu sefer rüya sahibinin bu fırsatı değerlendirerek hayatında daha mutlu, huzurlu olacağını ve bol para kazanacağını delalet eder.

Rüyada Altın Künye Kaybetmek

Rüyada altın künye kaybetmek, rüya sahibinin kayıplar yaşayacağının habercisidir. Eğer rüya sahibi ticaretle uğraşıyor ise ya da iş yeri sahibi ise yapacağı yanlış hamleler nedeniyle maddi anlamda zarara uğrayacağını işaret eder. Eğer rüya sahibi bir iş yerinde çalışan bir insan ise önce iş yerinde kademesinin düşeceğini ve belli bir süre sonra da o işyerinden kovulacağını işaret eder.

Rüyada üzerinde isim yazan altın bir künye kaybetmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki bir arkadaşı ile ilişkisini bitireceğini, bu arkadaşlığın bitmesinin ise kendisine iyi gelmeyeceğini ve rüya sahibinin manevi bir boşluğa gireceğini ve pişman olacağını delalet eder.

Rüyada altın künyeyi kaçarken kaybetmek, rüya sahibinin sırf korktuğu için yanlış bir karar alacağını, bu kararın da kendisini hem maddi kayba uğratacağını hem de çevresindeki insanlarla arasını açacağını rivayet eder.

Rüyada altın künyeyi kaybettikten sonra yerine yenisini almak, kişinin hayatında bir dostunun kendisini sırtından vurmasından sonra her şeye karşı temkinli davranacağını, temkinli olduğu için de geçmişteki acı tecrübelerini tekrar yaşamayacağını ve her adımını sağlam attığı için hem maddi hem de manevi anlamda mutlu olacağını delalet eder.

Rüyada Altın Bileklik Kaybetmek

Rüyada altın bileklik kaybetmek, rüyada altın bilezik kaybetmek ile hemen hemen aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında isteksiz olarak bulunduğuna ve bu nedenden dolayı da işinde verimli olmadığına işaret eder. Rüya sahibinin bu isteksizlikten dolayı işini kaybedebileceğinin habercisidir.

Rüyada birden fazla altın bileklik kaybetmek, kişinin maddi imkanlarının zorluğundan dolayı birden fazla işte çalışmaya çalıştığını ve bu durumun da kendisini zorladığını ve işlerin daha da sarpa saracağını delalet eder.

Rüyada başkasının altın bilekliğini denerken kaybetmek, rüyayı gören kişinin başka bir arkadaşının kendisine emanet ettiği işi ya da bir eşyayı teslim aldığı gibi bırakmadığını işaret eder. Rüya sahibinin emanet aldığı işi az da olsa zarara uğrattığını ve bazı aksilikler yaşadığını delalet eder.

Altın Kaybetmek Görmek