Rüyada Altın Saat Görmek

Rüyada altın saat görmek, rüya sahibinin çok dakik olduğunu, kendi düzenini yarattığını ve bu düzenine ne kimseyi karıştırdığını ne de birisi için düzenini bozduğunu işaret eder. Yani rüya sahibinin aşırı kuralcı ve aşırı düzenli, titiz olduğunu gösterir.

Rüyada altın saatin durduğunu görmek, kişinin alışık olduğu yaşam tarzını mecburi olarak yani daha iyi yaşam şartına kavuşmak için gönüllü olarak bozacağını, alışagelmiş davranış ve tutumlarından vazgeçeceğini rivayet eder.

Rüyada altın saatin alarmının çaldığını görmek, kişinin telaşa düştüğünü delalet eder. Rüya sahibinin kendisine verilen bir görevi istenen zamanda tamamlayamayacağını düşündüğünü bu nedenle de paniğe kapılarak bir an önce bitirmeye çalışacağını fakat bu panikle işini yarı yamalak ve eksik yapıp o şekilde teslim edeceğini işaret eder.

Rüyada altın duvar saati görmek, rüyayı gören kişinin dakikliği ve iş bitiriciliği gibi özellikleri yönünden çevresindeki gençlere örnek olarak gösterildiğini, gençlerinde rüya sahibini örnek aldıklarını işaret eder.

Rüyada altın saatin konuştuğunu görmek, kişinin iş yerinde patronundan ya da çalışanlardan bir uyarı alacağını, bu uyarı sonrasında yine devam ederse işinden kovulacağını delalet eder. Rüyada normalden çok büyük bir altın saat görmek, rüyayı gören kişinin kendi doğrularını savunduğunu, kendi doğruları dışında kimsenin doğrularını önemsemediğini ve burnunun dikine gitme huyundan dolayı sıkıntı yaşayacağını ve bu sıkıntının dolayı maddi kayba uğrayacağını işaret eder.

Rüyada çok minik, minyatür altın saat görmek, rüya sahibinin istek ve dileklerinin her zaman geç gerçekleştiğini, arzularını zamanında yaşayamadığını ve bu durumdan dolayı ruh halinin dengesiz olduğunu ve gelgitler yaşadığını delalet eder. Rüyada rakamları yabancı dille yazılmış altın saat görmek, kişinin çevresi tarafından anlaşılmadığını düşünen, çevresinin kendisine değer vermediğini hisseden biri olduğunu ve kendini değersiz ve işe yaramaz hissettiğini delalet eder.

Rüyada altın saatin camının çatladığını görmek, rüya sahibinin bir olay karşısında çok sinirleneceğini, sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğini hatta hem sözel hem de temas halinde kavgaya girişeceğini işaret eder.

Rüyada altın saatin ileri olduğunu görmek, kişinin var olan ortamını değiştirerek kendisi için daha hayırlı olan bir ortamda yaşamaya başlayacağını ve daha mutlu olup eskisinden daha huzurlu yaşayacağını rivayet eder. Rüyada altın saatin geride kaldığını görmek, kişinin geçmişe takılı kaldığını, geçmişte yaşadığı mutlu bir olayın etkisinde kaldığı için şuan yaşadığı mutlulukların tadına varmadığını ve geçmişte hayatının daha mutlu ve huzurlu olduğunu düşündüğünü işaret eder.

Rüyada altın saat içindeki akrep ve yelkovanın geriye doğru hareket ettiğini görmek, rüya sahibinin eline geçen bir fırsatı doğru değerlendiremediğini ve bunun farkına vararak pişmanlık duyduğunu ve tekrar o fırsatı kendisine yaratmak için çaba harcadığını işaret eder. Rüyada altın saat içindeki akrep ve yelkovanın çok hızlı hareket ettiğini görmek, rüya sahibinin Eremli, güzel ahlaklı ve aynı zamanda çok dakik ve pratik olduğunu delalet eder.

Rüyada Altın Saat Taktığını Görmek

Rüyada altın saat taktığını görmek, kişinin zamanını çok iyi değerlendirdiğini, hayatın tadını çıkara çıkara yaşadığını delalet eder. Rüyada kendisine ait olan bir altın saat takmak, rüya sahibinin arı gibi çalışan, her anını iş anlamında değerlendiren buna bağlı olarak da maddi kazancının yüksek olduğunu delalet eder.

Rüyada başkasına ait olan altın saati takmak, rüyayı gören kişinin başkasının emrinde çalıştığını ve patronunun kendisinden çok fazla iş beklediğini fakat bu beklentinin karşılığını vermediğini işaret eder.

Rüyada kendi evine altın duvar saati takmak, kişinin kendi evini değiştirmek istediğini, uygun fırsatı beklediğini ve ilk fırsatta üzerine biraz para ekleyerek daha güzel ve rahat bir ev satın alacağını delalet eder. Rüyada başkasının evine altın duvar saati takmak, rüya sahibinin başkasının ev alma isteğine katkıda bulunacağını, çevresindeki yakın bir dostuna ev alması için borç para vereceğini ve bu parayı da hayırlısıyla yakın zamanda alıp kendi borcunu kapatacağını işaret eder.

Rüyada bir çocuğa altın saat taktığını görmek, kişinin yeni bir olaya vesile olacağını delalet eder. Rüya sahibinin birinin bir iş koluna atılması için manevi destek vereceğini, o kişinin de rüya sahibinin düşüncelerine değer vererek korkmadan bu işe atılacağını ve pişman olmayacağını hatta rüya sahibine teşekkür etmek için pahalı bir hediye alacağını rivayet eder.

Rüyada geline altın saat takmak, rüyayı gören kişinin çevresindeki birinin hayatına çok müdahale ettiğini, her şeyini kendisinin planladığını ve o kişiyi çok bunalttığını ve bu nedenle aralarında kısa bir sürtüşme yaşanacağını fakat olayın büyümeden tatlıya bağlanacağını işaret eder. Rüyada damada altın saat takmak, kişinin bir arkadaşına sürpriz yapacağını ve o arkadaşının uzun zamandan beri istediği bir eşyayı satın alarak ona hediye edeceğini ve onu mutlu edeceğini delalet eder.

Rüyada Altın Saat Almak

Rüyada altın saat almak, rüyayı gören kişinin kararsız olarak girdiği, kazanacağını umut etmediği işlerde umduğunun aksine iyi bir düzen yakalayacağını ve hayırlı paralar kazanacağını delalet eder.

Rüyada bir kuyumcudan altın saat almak, kişinin iyi bir makam sahibi olacağına, bu makama kavuşmasında eski bir dostunun kendisine fayda sağlayacağına işaret eder. Rüyada bir işportacıdan altın saat almak, rüya sahibinin giriştiği bir işte kimi zaman büyük paralar kazanırken kimi zaman hiç para kazanamayacağını yani kazancının düzenli olmadığını ve bu nedenle rüya sahibinin borçlanacağını işaret eder.

Rüyada yabancı para ödeyerek altın saat almak, kişinin bir bankadan ya da kurumdan maddi destek başvurusunda bulunacağını, bu başvurunun da incelemeler sonucunda kabul edileceğini fakat bu paranın pek de hayır getirmeyeceğini delalet eder.

Rüyada senet ile altın saat almak, rüyayı gören kişinin hayatında yarım bıraktığı bir işi olduğunu ve onu tamamlamak için çok istekli olsa da bu fırsatı bir daha bulamayacağını ve içinde ukde olarak kalacağını rivayet eder. Rüyada hacizli bir altın saat almak, kişinin birinin evini yada iş yerini ele geçirmek için pusuda beklediğini, uygun fırsatı yakaladığında da bu insanın mal varlığına el koymak istediğini delalet eder.

Rüyada Altın Saat Hediye Almak

Rüyada altın saat hediye almak, rüya sahibinin müjdeli bir haber alacağının habercisidir. Rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri beklediği müjdeli haberi alacağına, aldığında da sevinçten çıldıracağına delalet eder.

Rüyada aileden birinin kendisine altın saat hediye aldığını görmek, kişinin hayalini gerçekleştirmek için ailesinin desteğini isteyeceğine, bu desteği de en iyi şekilde alacağına rivayet edilir.  Rüyada başkasına kendisinin altın saat hediye aldığını görmek, rüyayı gören kişinin aklında hiç evlilik fikri yokken bir anda birisine yoğun duygular besleyeceğini ve kısa bir zaman sonra da o kişiye evlenme teklifi edip ilk adımı atacaklarını delalet eder.

Rüyada çok göz alıcı, ışıltılı bir altın saat hediye almak, rüya sahibinin vaktini, yaşamını güzellikler yaparak geçiren, hayatında herkese iyilik eden ve herkesten iyilik bulan, çevresi tarafından yardımsever ve iyi kalpli olarak görülen iyi bir kişiliğe rivayet edilir.

Rüyada Altın Saat Vermek

Rüyada altın saat vermek, rüya sahibinin yakın bir arkadaşına müjdeli bir haber vereceğini işaret eder. Rüyada hediye aldığı altın saati başkasına vermek, kişinin durağanlıktan çok sıkıldığı bir eşyasını başkasına vereceğini ya da işini bir süre devrederek farklı işlerle uğraşacağını delalet eder.

Rüyada hiç tanımadığı bir insana altın saat vermek, rüyayı gören kişinin kimsesiz, ailesi olmayan birine destek olacağını, o kişiye kendisini güvende hissedecek bir ortam sağlayarak yaşamını kolaylaştıracağını delalet eder. Rüyada birine saklaması için altın saat vermek, kişinin ailesinden bir sır sakladığını fakat yakın zamanlarda bu sırrının başkası tarafından ortaya çıkarılacağını ve rüya sahibinin de bu nedenle utanç duyacağını ve kaygılanacağını işaret eder.

Rüyada borç karşılığı altın saat vermek, rüyayı gören kişinin işlerini düzene koymak için birinden borç para alacağını fakat anlaştıkları ödeme günü gelmeden o kişinin parasını isteyeceğini ve bu nedenle iki tarafın mahkemelik olarak işi adliyeye taşıyacaklarını işaret eder. Rüyada süs altın saat vermek, kişinin kendisini çevreye karşı farklı tanıttığını, kendisinin olmayan şeyleri kendisininmiş gibi söylediğini, arkadaş olmadığı kişilerle dostmuş gibi konuştuğunu ve bunları da çevrede iyi bir kariyer ve yer edinmek için yaptığını delalet eder.

Rüyada Altın Kol Saati Görmek

Rüyada kol saati görmek, rüya sahibinin birinden beklentileri olduğunu delalet eder. Rüyada kolunda altın kol saati görmek, kişinin kafasındaki bir planı hayata geçirip gerçekleştirmek için harekete geçeceğini rivayet eder.

Rüyada kol saatinin durduğunu görmek, rüyayı gören kişinin yaşamaktan, gerçekleşmesinden korktuğu bazı şeylerin olduğunu fakat korktukça bu durumların kendisini bulduğunu ve tedirgin olduğunu işaret eder.

Rüyada altın kol saatinin camının çatladığını görmek, kişinin yakın bir arkadaşı ile ilişkisini bitireceğini fakat belli bir süre sonra bunun pişmanlığını yaşayarak arkadaşından özür dileyeceğini rivayet eder. Rüyada altın kol saatinin çalındığını görmek, rüyayı gören kişinin planladığı her şeyi zamanında yapmasını istemeyen, planını aksatmak için çaba sarf eden biri olduğuna ve bu insanın bunu yapmasındaki nedenin rüya sahibinin yaşamını ve dakikliğini kıskanması olduğunu işaret eder.

Altın Saat Görmek