Rüyada Altın Yüzük Bulmak Görmek

Rüyada altın yüzük bulmak, rüyayı gören kişinin hayırlara vesile olacak bir işe girişeceğine, yeni ve kendisine hem bol hem de bereketli bir kazanç sağlayacak bir işe başlayacağına delalet eder. Rüyada altın yüzüğü dolabında bulmak, kişinin hayalini kurup çok arzuladığı bir isteğinin çevresinden hiç aklına gelmeyecek bir kişi aracılığı ile gerçekleşeceğine ve o insana çok minnet duyacağına işaret eder.

Altın Yüzüğü Yolda Bulmak

Rüyada altın yüzüğü yolda giderken bulmak, çevresinde hayırlı işine engel olmaya çalışan bir insana rüya sahibinin fırsat vermeyeceğine ve emeği ile o kısmetini alıp kullanacağına ve mutlu olacağına rivayet eder. Rüyada banyoda altın yüzük bulmak, kişinin pişmanlık yaşadığına, farkında olarak birine zararı dokunduğuna fakat bu duruma da üzüldüğüne ve kalbinin buruk olduğuna delalet eder.

Rüyada Bahçede Altın Yüzük Bulmak

Rüyada çapa yaparken ya da bahçe ile uğraşırken toprağın içinde altın yüzük bulmak, rüya sahibinin dinlenmek için tatile gideceğini ve bu sırada çok mutlu bir olay yaşayarak şaşkınlık geçireceğini ve bu şaşkınlık ve sevinçle emin olmadan bazı kararlar alacağını işaret eder.  Bu durum kararlarında ziyadesiyle fevri davranmaması gerektiğinin işareti olmalıdır.

Rüyada Temizlik Yaparken Altın Yüzük Bulmak

Rüyada temizlik yaparken altın yüzük bulmak, rüyayı gören kişinin yeni tanıştığı bir arkadaşı ile arkadaşlık kuracağını ve bu arkadaşlığın kısa zamanda bir aşka dönüşeceğini fakat bu aşkın maddi nedenlerden dolayı çok sürmeden sekteye uğrayıp belli bir zaman sonra da biteceğini rivayet eder. Rüyada başkasına ait olan bir altın yüzük bulmak, kişinin başkasının aracılığı ile girdiği bir işten ya da başkası aracılığı ile başladığı bir ilişkiden hoşnut olmadığını, gönlünün refah olmadığını, bu nedenle de hatalar yapacağının habercidir ve bu rüya bir uyarıcı rüyadır. Rüya sahibine yanlış kararlar almaması için gösterilen bir uyarıcı rüyadır.

Rüyada Kararmış Bir Altın Yüzük Bulmak

Rüyada kararmış bir altın yüzük bulmak, rüya sahibinin arkadaşının yapacağı bir işten dolayı ona kefil olacağını, arkadaşının yanlış yapmasından ne kadar korksa da korktuğu gibi bir şey yaşamayacağını aksine o arkadaşının gün gelince kendisine destek olacağını ve kendisini büyük bir zarardan kurtaracağını delalet eder.

Rüyada ışıl ışıl parıldayan bir altın yüzük bulmak, rüyayı gören kişinin dünya malından dolayı, kazandığı fazla miktardaki paralardan dolayı gözünün döndüğünü, içinde hırs duygusunun büyüdüğünü ve bu duygu ile artık çevresindeki arkadaş ve dostlarına zarar vermeye başladığını ve onları kaybetmek üzere olduğunu rivayet eder.

Rüyada Kırılmış Altın Yüzük Bulmak

Rüyada kırılmış bir altın yüzük bulmak, kişinin gönül ağrısı çektiğini işaret eder. Rüya sahibinin çok gönülden sevdiği bir insanın kendisine olumlu yanıt vermediğini fakat rüya sahibinin ısrarla o kişiyi beklediğini ve acı çektiğini delalet eder. Rüyada birden fazla altın yüzük bulmak, kişinin hayatındaki önemli bir konuda kararsızlık yaşayacağını, doğru kararı vermek için çok düşüneceğini fakat bu sırada zaman akıp gittiği için elindeki fırsatı istediği gibi gönlünce değerlendiremeyeceğini ve bunun farkına vardığında da telafisi olmayacağını işaret eder.

Rüyada Renkli Taşlarla Dolu Bir Altın Yüzük Bulmak

Rüyayı gören kişinin hayatına her giren insana arkadaşım diyerek güvendiğini, her hoşlandığı kişi ile bir ilişkiye başladığını fakat gerek arkadaşlıklarında gerekse ilişkilerinde bir düzen tutturamadığı için ve çabuk kandığı için zarara uğrayarak pişmanlık yaşadığını rivayet eder. Kişinin her söze baktığı her göze koşulsuz aldandığını işaret eder.

Rüyada Altın Çocuk Yüzüğü Bulmak

Rüyada çocuk altın yüzüğü bulmak, rüya sahibinin gelecek için planlar yaptığını, bu planları gerçekleştirebilmek için de azimle çalıştığını ve azimle para biriktirdiğini ve adımlarını çok dikkatli attığını, ağzından çıkacak sözü kırk kere düşünerek öyle söylediğini delalet eder.

Rüyada Komşuda Altın Yüzük Bulmak

Rüyada komşunun ya da arkadaşın evindeyken altın yüzük bulmak, kişinin ailesinden bir konuda hem maddi hem de manevi destek alacağına ve bu destek ile çok istediği bir arzusuna kavuşacağına ve bu arzusunun da çevredeki insanlar tarafından takdir edileceğine işaret eder.

Rüyada Taşı Düşmüş Bir Altın Yüzük Bulmak

Kişinin iş hayatında bir hata yapacağına ve bu hata nedeniyle iş yerine maddi anlamda borçlanacağına ve ilerleyen zamanlarda da bu iş yeri ile bütün bağlarını koparacağına delalet eder. Rüyada zincir şeklinde bir altın yüzük bulmak, rüyayı gören kişinin mutsuz olacağı bir haber alacağına ve bu haberden sonra istemediği bir karar alıp istemediği ve onaylamadığı işler yapacağına işaret eder.

Rüyada Altın Yüzük Parlatmak

Rüyada altın yüzük parlatmak, kişinin iç dünyasının temiz, duygularının saf ve çıkarsız, kişinin plansız ve beklentisiz bir şekilde insanlara yardım eden iyi niyetli bir insan olduğunu işaret eder. Rüyada sarrafta altın yüzük parlatmak, rüya sahibinin iş yaşamında kısa zamanda yükseleceğine ve daha iyi bir mevkiye gelerek hem rahat çalışacağına hem de fazla paralar kazanacağına delalet eder.

Rüyada Altın Yüzüğü Gül Suyu İle Parlatmak      

Bu rüyayı gören kişinin arkasında kendisine her zaman dua eden bir insan olduğunu ve bu insanın duasının kendisini her düştüğünde koruduğunu ve yolunu, şansını açtığını rivayet eder. Rüyada sigara külü ile altın yüzük parlatmak, kişinin hiç de hoş olmayan, karanlık bir ortamda bulunduğunu ve mutsuz olduğunu fakat bu ortamdan çıkmak için çok çaba sarf ettiğini ve belli bir süre sonra bunu başararak bütün sıkıntılarını ve dertlerini bitireceğini ve huzuru yakalayacağını fakat bunun için biraz sabır etmesi gerektiğini işaret eder.

Rüyada Su İle Altın Yüzük Parlatmak

Kişinin boşa emek harcadığını, istediğini yapmak için emek göstermesi gereken şeyler ile emeğini esirgemediği şeylerin birbirinden farklı olduğunu yani rüya sahibinin farkında olmadan boşa kürek çektiğini delalet eder. Kişinin emeğinin karşılığını alamayacağının habercisidir. Rüyada ayakkabıcıda altın yüzük parlatmak, kişinin kararsız olsa da bir işe adım atacağını ve bundan sonra yaşamının değiştiğini fark edeceğini ve yaşadığı güzel duygular ile işine dört elle sarılacağını ve mutlu olacağını işaret eder.

Rüyada Altın Yüzüğün Taşını Parlatmak

Rüyayı gören kişinin yapağı hayırlı işler aracılığı ile çevresi tarafından çok değer göreceğini, sözünün ikiletilmeyeceğini ve çevresinin olumlu anlamda çok konuşacağı ve örnek gösterileceğini rivayet eder. Rüyada birden fazla altın yüzük parlatmak, kişinin eğer akıllı olur ve mantığı ile hareket ederse olmasını istediği bazı arzularını yaşama fırsatı yakalayacağını ve mutlu olacağını, eğer duyguları ile hareket ederse bu fırsatı yakalayamayacağını ve daha çok üzüleceğini rivayet eder.

Rüyada manavda altın yüzük parlatmak, kişinin eğitim hayatına yön verirken ya da okurken bazı sıkıntılar çekse de okulda tanışacağı bir hocası ya da arkadaşının kendisine büyük faydası dokunacağını ve bu destek ile eğitim hayatını en hayırlı bir şekilde tamamlayacağını delalet eder.

Rüyada Parlak Bir Altın Yüzüğü Tekrar Parlatmak

Rüyayı gören kişinin aynı hatayı iki kere yapacağını fakat ikinci kere yapmasının nedeninin karşısındaki insanı çok sevdiği ve değer verdiği için olacağını fakat daha sonra kendisine kızarak pişman olacağını ve üzüleceğini işaret eder.

Rüyada Banyoda Yıkayarak Altın Yüzük Parlatmak

Rüya sahibinin bilerek ve isteyerek başkasının hayatına müdahale edeceğine, onun iyiliğini düşünse de kendisine göre kararlar alıp o insana uygulatacağına ve ona baskı yapacağına, o kişinin ise bu durumu normal karşılayarak rüya sahibinin istediği her şeyi gönüllü bir şekilde yapacağına rivayet eder.

Rüyada Bir Göletin Ya Da Denizin İçinde Altın Yüzük Parlatmak

kişinin çok hayal kurduğunu, kurduğu hayaller ile gerçekleri bazen karıştırdığını ve genelde hayal dünyasında yaşadığı için gerçek hayatta ufak bir olumsuzluk yaşadığında çok üzüldüğünü ve ağır travmalar yaşadığını işaret eder.

Rüyada Kendi Yüzüğünü Başkasına Emanet Etmek

Rüyada kendi yüzüğünü başkasına emanet etmek, rüyayı gören kişinin ahlakının temiz bir insan olduğunu delalet eder. Rüyada kendi yüzüğünü annesine emanet etmek, kişinin sağlık sorunu yaşayacağını fakat bu sağlık sorununu aldığı dualar ile atlatacağını ve eski sağlığına tekrardan kavuşacağını işaret eder. Rüyada kendi yüzüğünü bir arkadaşa emanet etmek, rüya sahibinin çevresinde güven duymadığı insanlar olduğunu, rüya sahibinin bu insanların farkında olsa da onların gönüllerini kırmadığını ve isteklerini her zaman yerine getirmeye çalıştıklarını ve onlara değerli davrandığını delalet eder.

Rüyada kendi yüzüğünü para karşılığı başkasına emanet etmek, kişinin çevresinde değer verdiği bir insandan bir konuda fikir alacağını, konunun çözümü için onunla konuşacağını ve aldığı fikir ile bazı kararlarının netleşeceğini ve bu durumdan dolayı da pişman olmayıp fikir aldığı kişiye minnet duyacağını rivayet eder. Rüyada kendi yüzüğünü bir dilenciye emanet etmek, rüya sahibinin gereksiz bir risk alacağını ve risk ile karşısındaki insanı sınamaya çalışacağını fakat bu deneme ile o insanı kaybedeceğini ve tekrar gönlünü kazanmak için çok çaba sarf edeceğini ve başararak o insanla tekrar barışacağını işaret eder.

Rüyada kendi yüzüğünü bir çocuğa emanet etmek, kişinin çok istediği bir ev ya da araba gibi maddi değeri olan bir eşyayı almayı çok istediğini fakat maddi durumu nedeniyle alamayacağını bilerek bu durumu kabullendiği bir anda akrabalarından birinin kendisine destek olarak istediği bu eşyayı almasına vesile olacağını delalet eder.

Rüyada kendi yüzüğünü güvenmediği birine emanet etmek, rüya sahibinin hiç ummadığı, aklına bile getirmediği bir insan tarafından dolandırılacağını ve dolandırıldığını fark ettiğinde ise artık çok geç olacağını ve bu nedenle belli miktarda bir maddi kayba uğrayacağını işaret eder.

Rüyada kendi yüzüğünü komşusuna emanet etmek, rüyayı gören kişinin bir konuda konuşarak birinden destek isteyeceğini fakat destek istediği kişinin konuşma esnasında kendisine hakaret etmesi sonucu sözel olarak tartışacaklarını ve rüya sahibinin bu olayın etkisinden uzun süre çıkamayacağını delalet eder.

Rüyada kendi yüzüğünü bir şoföre emanet etmek, kişinin bir düğün ya da nişana katılmak için başka bir şehre yolculuk edeceğini ve bu yolculuğu esnasında biri ile tanışacağını ve bu insan ile kendi şehrine döndüğünde de görüşeceğini ve güzel zamanlar geçireceklerini rivayet eder.

Rüyada Yüzükten Bir Mühür Görmek

Rüyada yüzükten bir mühür görmek, rüya sahibinin ani bir şekilde bir mal elde edeceğinin habercisidir. Rüyada görünen yüzükten mühür üzerinde eğer çok ve karmaşık yazılar varsa, rüya sahibinin ani şekilde edineceği bu mal ya da ganimetin kendisine hayır getirmeyeceğini ve rüya sahibinin sıkıntıya girmesine neden olarak bazı kayıplar yaşayacağını işaret eder. Bazı rüya bilginlerine göre, rüyada yüzükten bir mühür görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında yükseleceğine, iş ortamındaki işlerin yürümesi için onun yetki ve imzasına ihtiyaç duyulacağına yani önemli bir yönetici konumuna geleceğini rivayet eder.

Rüyada Taşlı Bir Yüzük Görmek

Rüyada taşlı bir yüzük görmek, rüyayı gören kişinin cinsiyetine göre iki farklı şekilde yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi bayan ise, hayırlı bir eşe işaret eder. Rüya sahibinin kendisi ve ailesi için hayırlı olacak ve kendisini çok sevip değer verecek bir erkek ile hayatını birleştirme kararı alacağını delalet eder. Eğer rüyayı gören kişi erkek ise, hayırlı bir işe işaret eder. Rüya sahibinin rahat edeceği ve hayırlı paralar kazanacağı bir işe başlayacağına ve bu işte kısa zamanda yükseleceğine delalet eder. Rüyada renkli taşlarla dolu bir altın yüzük görmek, kişinin çevresinde her işine karışmaya çalışan ve müdahale eden çok gereksiz insan olduğuna ve rüya sahibinin bu insanlardan çok sıkıldığına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Taşlı Yüzük Görmek

Rüyada kırmızı taşlı bir yüzük görmek, kişi için bir uyarıcı rüyadır. Rüya sahibinin bir konuda dikkatli olmasını ve kendisine hayırlı gibi görünse de çok düşünüp iyi bir karar vermesi gerektiğini rivayet eder.

Rüyada Yeşil Taşlı Altın Yüzük Görmek

Rüyada yeşil taşlı bir altın yüzük görmek, kişinin aşk hayatında şuan mutlu olmasa bile ileride çok mutlu olacağını ve mutlu bir aşk evliliği yapacağını, çocuklarının da kendilerine çok hayırlı olacaklarını işaret eder. Rüyada taşlı olan birden fazla yüzük görmek, rüyayı gören kişinin çevresinden güvendiği bir arkadaşı tarafından kazık yiyeceğini ve uğradığı zararı kurtarmaya çalışırken bu kişinin tekrar ikinci kez kendisine zarar vereceğini ve rüya sahibinin büyük bir kayıp yaşayacağını delalet eder.

Rüyada Yüzük Hediye Etmek Veya Almak

Rüyada yüzük hediye etmek, rüya sahibinin çevresinde güvenebileceği sağlam insanlar olduğunu delalet eder. Rüyada yüzük hediye almak ise, rüyayı gören kişinin çevresi tarafından sevilen ve takdir edilen bir kişi olduğunu delalet eder.

Rüyada sevgili tarafından yüzük hediye edilmesi, ilişkide kademe atlanacağını ve evliliğe yaklaşan bir ilişki yaşanacağını işaret eder. Rüyada sevgiliye yüzük hediye almak, kişinin ilişkisinden beklenti içine girdiğini fakat bunu partnerine söyleyemediğini işaret eder.

Rüyada aileden yüzük hediye almak veya aileden birine yüzük hediye etmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki yardıma muhtaç birine destek olacağına, onun sorununu çözmesine yardım edeceğine ve o kişinin kendisine çok dua edeceğine rivayet eder.

Rüyada kavgalı olduğu birinin yüzük hediye vermesi, kişinin gerçek hayatta gönül koyduğu veya kavgalı olduğu bir kişiye kendisinin ilk adımı atacağını ve barışmaları için çağrıda bulunacağını işaret eder.

Rüyada kavgalı olduğu birine yüzük hediye almak ise tam tersine aradaki buzları eritmek için karşı taraftan ilk adım geleceğini ve sonuçta aradaki husumetin sona ereceğini delalet eder. Rüyada devlet adamına yüzük hediye vermek ya da yüzük hediye almak, rüya sahibinin ya da ailesinden birinin atama yolu ile bir devlet kurumuna yerleşeceğine ve bu haberinde ailede çok coşku ve sevinçle karşılanacağına rivayet eder.

Rüyada bir sanatçıya yüzük hediye etmek ya da sanatçıdan yüzük hediye almak, rüya sahibinin tam ümidini kesmişken mucize olarak nitelendirdiği bir olay yaşayacağına ve bu olaydan sonra yaşama daha sıkı sıkı tutunacağına ve olumsuz düşüncelerini aklından çıkaracağına işaret eder.

Rüyada aksakallı bir dededen yüzük hediye almak veya ona yüzük hediye vermek, kişinin gece gündüz demeden istediği bir dileğinin gerçekleşmesi için dua ettiğini ve namaz kıldığını ve bu ibadetlerinin hayırlara vesile olacağını işaret eden haberci bir rüyadır.

Rüyada Nikâh Yüzüğü Görmek

Rüyada nikah yüzüğü görmek, kişinin kapalı olan bahtının ve kısmetinin her konuda açılacağını rivayet eder.  Eğer rüya sahibi evli ise evliliğinin kat kat iyi gideceğini ve mutluluğu evliliği ile yakalayacağını işaret eder.

Rüyada taşsız bir nikah yüzüğü görmek, rüyayı gören kişinin bir işe adım atacağını fakat bu adımı atarken gönülsüz ve isteksiz olacağını fakat zaman ilerledikçe aslında bu durumun hayrına olduğunu ve kendisine şans getirdiğini fark edeceğini ve mutlu olacağını işaret eder. Rüyada taşlı bir nikah yüzüğü görmek, kişinin monoton ve tek düze bir hayatı olduğunu ve bu hayattan çok sıkıldığı için macera arayacağını ve değişik ortamlara girerek, değişik ve yeni insanlarla tanışacağını delalet eder.

Rüyada inciden bir nikah yüzüğü görmek, rüya sahibinin çok naif ve kırılgan olduğunu, kendisine söylenen sözlere takıldığını ve üzüldüğünü bu nedenle de kendisini yıpratan bir kişiliğe sahip olduğunu işaret eder. Rüyada evde nikah yüzüğü görmek, kişinin evinde kendisinin yada kardeşinin kısa bir zaman sonra düğünü olacağını, bu düğünün de en keyifli şekilde ağız tadı ile son bulacağını rivayet eder. Rüyada paslı ya da kararmış bir nikah yüzüğü görmek, rüya sahibinin tam evlenmek üzere iken başka bir insanla tanışacağını ve gönlünü o yeni insana kaptıracağını bu nedenle de düğünün olmayacağını ve evlenmek üzere olduğu insanın ahını alacağını delalet eder.

Altın Yüzük Bulmak Görmek