Rüyada Altına Pislemek Görmek

Rüyada altına pislemek, rüyayı gören kişinin hafiflemesine, omzundaki sorumlulukları atmasına, gevşeyip rahatlamasına işaret eder. Rüyada altına pislediğini gören kişi huzuru yakalar ve mutlu olur.

Rüyada korkudan altına pislemek, rüya sahibinin çocuk sahibi değil ise en yakın zamanda çocuk sahibi olacağını veya yakınında çocuk sahibi olmak isteyip de bir türlü olamayan bir yakınının en yakın zamanda isteğine kavuşarak çocuk sahibi olacağını delalet eder.

Rüyada sevinçten altına pislemek, kişinin kendisine destek olunması ile yüklü miktarda bir borcunu ödeyeceğini, bu borcunu ödedikten sonra ise tekrar borçlanacağını rivayet eder.

Rüyada doğum yaparken altına pislemek, rüya sahibinin farkında olmadan birine çok büyük bir iyilik yapacağını ve bu iyiliği karşısında da o insanın rüya sahibini yeni bir işe koyacağını ve bu iş yerinde rüya sahibinin daha iyi şartlarda çalışarak daha çok paralar kazanacağını işaret eder.

Rüyada sünnet olurken altına pislemek, kişinin çevresinden birinin kalbini çok kırdığını ve kalbini kırdığı kişinin kendisine sırt çevirerek onunla küstüğünü ve bu nedenle o insanın çok mutsuz olduğunu delalet eder.

Rüyada karşıdan karşıya geçerken altına pislemek, rüya sahibinin teyze ya da halalarından yani kadın akrabalarından birinin kendi dedikodusunu yapacağını, rüya sahibinin de bu durumun farkında olsa bile ses çıkarmayacağını ancak belli bir zaman sonra bu dedikoduların büyümesi üzerine rüya sahibinin o kadını karşısına alarak konuşacağını ve kadını yaptıklarından dolayı utandıracağını rivayet eder.

Rüyada şarkı söylerken altına pislemek, kişinin herkesi şok edecek, duyanları hayrete düşürecek ve herkesin emin olduğu bir konuda herkesi şaşırtacak bir karar alacağını ve bu kararında ısrarlı olarak hareket edeceğini ve çevresindeki insanların tepkilerini alacağını delalet eder.

Rüyada banyo yaparken altına pislemek, kişinin bir konuda kendisini aklamaya çalıştığını fakat bu konuda etrafında kendisini pek sevmeyen insanlar birlik kurdukları için aklayamadığını, bunun sıkıntısını yaşadığını ancak kısa bir zaman sonra kendini sevmeyen ve diğer insanlarla karşısında birlik kuranlardan birinin rüya sahibine yanaşarak bazı itiraflarda bulunacağını ve rüya sahibinin de bu sayede kendisini aklama fırsatı yakalayacağını ve rahatlayacağını işaret eder.

Rüyada kitap okurken altına pislemek, kişinin istemeye istemeye bir şey yapmaya mecbur bırakılacağını ve istemeyerek yaptığı bu şeyden sonra çevresindeki insanları daha çok kıran, hırçın bir yapıda olacağını rivayet eder.

Rüyada dergi ya da gazete benzeri bir şeyler okurken altına pislemek, rüya sahibinin çevresinde sevmediği insanla ilgili olumsuz bir haber alacağını ve bu insanı sevmediği için bu habere çok sevinerek mutlu olacağını delalet eder. Yani rüya sahibinin başkasını üzüntü ve kederine mutlu olacağını işaret eder.

Rüyada topluluk içinde konuşma yaparken altına pislemek, kişinin yapmadığı bir hareketten dolayı kendisini aklamak mecburiyetinde kalacağını, bu nedenle hem üzüleceğini hem de gururunun incineceğinin rivayet eder.

Rüyada lunaparkta altına pislemek, rüyayı gören kişinin çok eğleneceği yeni bir ortama gireceğini ve burada tanıştığı arkadaşlarından biri ile kendi kardeşi ya da kuzeninin aşk yaşayacağını ve rüya sahibinin de bu duruma çok bozulacağını ve onları kıskanacağını işaret eder.

Rüyada yatağın içinde altına pislemek, kişinin kendisini hem maddi hem de manevi anlamda garantiye aldığını düşündüğünü, bu nedenle ufak sıkıntılarına canını sıkmadığını bu yüzden de mutlu mesut şekilde yaşadığını delalet eder.

Rüyada kar topu oynarken altına islemek, rüya sahibinin kanının ısınmadığı, soğuk bulduğu bir insan ile iş ortamında mecburen bir araya gelerek çalışmak zorunda kalacağını ve bu çalışmanın ardından o kişiyle ilgili fikrinin değişeceğini ve o insanı artık daha çok seveceğini işaret eder.

Rüyada çamaşır yıkarken altına pislemek, kişinin bitirmesi gereken yarım bir iş ya da projeyi uzun zamandır bir türlü bitiremediğini ve bitirmek için çok çaba sarf ettiğini ancak son zamanlarda birinden alacağı bir yardım ile bu yarım işini tamamlayacağını ve manevi olarak rahatlayacağını rivayet eder.

Rüyada saz çalarken altına pislemek, rüya sahibinin yakın bir arkadaşına ufak bir hediye alacağını, bu hediyeyi alan arkadaşının da rüya sahibine çok büyük bir jest yaparak onu farklı bir mekâna davet edeceğini ve onu mutlu edeceğini delalet eder.

Rüyada spor yaparken altına pislemek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatında çok hareketli, yerinde duramayan, ufak şeylerden mutlu olan bir insan olduğunu delalet eder. 

Rüyada halı yıkarken altına pislemek, rüya sahibinin yeni bir kurulu düzen kuracağını, var olan alışkanlıklarından, eşyalarından ve arkadaşlarından sıyrılarak yeniliklere kucak açacağını ve bu şekilde daha mutlu olacağını rivayet eder.

Rüyada televizyon izlerken altına pislemek, kişinin çevresinde derdi hiç bitmeyen akraba ve arkadaşlarından uzaklaşacağını, onların derdini çözmekten sıkıntısına ortak olmaktan artık çok sıkıldığını işaret eder.

Rüyada Altına Kaçırmak

Rüyada altına kaçırmak, rüyayı gören kişinin yaşamında bereket yaşayacağını, mesela kazandığı paranın artacağını, çevresindeki arkadaş sayısının artacağını rivayet eder. Bolluk ve bereket olarak tabir edilir. Bazı rüya alimlerine göre rüyada altına kaçırmak, kişinin şansının yolunda olduğunu, talihinin açık olduğunu işaret etmektedir.

Rüyada düğünde oynarken altına kaçırmak, rüya sahibinin yakın arkadaşlarından birinin düşüncelerini etkileyerek o arkadaşını aldığı bazı kararlardan geri döndüreceğini delalet eder.

Rüyada ev süpürürken altına kaçırmak, kişinin yaşamında kimseye anlatamadığı ve anlatmaya çok çekindiği bazı olaylar yaşadığını ve bu nedenle kalabalık ortamlara girmekten kaçındığını, arkadaşları ile bile sohbet ederken temkinli olduğunu yani rahat olmadığını rivayet eder.

Rüyada kahvaltı yaparken altın kaçırmak, rüyayı gören kişinin son zamanlarda korku içinde yaşayacağını bu nedenle bazı hastalıklar yaşayacağını fakat bu hastalıkları kısa bir zaman sonra tekrar atlatacağını delalet eder.

Rüyada ders çalışırken altına kaçırmak, kişinin yaşamdaki en rahat dönemini öğrenci iken yaşadığını, bu dönemde yapmak istediği her şeyi yapıp gözünün hiçbir şeyde kalmadığını işaret eder.

Rüyada kendini kaçırdıkları için korkudan altına kaçırmak, rüya sahibinin çevresinde çok sevdiği bir insana karşı zamanla saplantılı bir hale gelerek o insanı kaybetme korkusu yaşayacağını ancak bir süre sonra bu davranışının kendiliğinden kalkacağını rivayet eder.

Rüyada pazarda alışveriş yaparken altına kaçırmak, kişinin karmakarışık duygu ve düşüncelere sahip olduğunu, bazı konularda çok net kararlar alıp kararlı bir şekilde hareket edemediğini işaret eder.

Rüyada bilgisayarla uğraşırken altına kaçırmak, rüya sahibinin içten içe çok dolu olduğunu, etrafındaki yanlış hareketleri ve yanlış insanları eleştirmek için şuan sustuğunu fakat zamanı gelince konuşacağını ve o insanları mahcup edeceğini rivayet eder.

Rüyada sevgilinin yanındayken altına kaçırmak, kişinin maddi anlamda çok zor döneme girdiği bir zamanda etrafındaki bir arkadaşının kendisine karşılık beklemeden yardım eli uzatacağını ve rüya sahibinin de o insana bu olaydan sonra gönülden bağlanacağını delalet eder.

Rüyada ağlarken altına kaçırmak, rüyayı gören kişinin en umutsuz olduğu, beklentilerini ok ettiği anda tam tersine kendisini daha da umutlandıracak bir olay yaşayacağını ve mutlu olacağını işaret eder.

Rüyada ailenin büyüklerinin yanında altına kaçırmak, rüya sahibinin kendi ailesinin uygun gördüğü bir insan ile tanışacağını ve bu insandan da etkileneceğini rivayet eder.

Rüyada mutfakta yemek yaparken altına kaçırmak, kişinin iş yaşamından oldukça mutlu olduğunu, aldığı paranın kendisini tatmin ettiğini, iş arkadaşlarını da sevdiğini delalet eder.

Rüyada yabancı bir ülkede veya şehirde altına kaçırmak, rüyayı gören kişiye farklı bir memleketten misafir geleceğini ve bu misafirle belli bir zaman sonra çeşitli sorunlar yaşayacaklarını rivayet eder.

Rüyada halı yıkarken altına kaçırmak, rüya sahibinin evladının ya da ailesinden birinin yapmış olduğu bir hatayı telafi etmeye çalıştığını ve bunu kimselere duyurmamak için uğraştığını işaret eder.

Rüyada Kaka Yapmak

Rüyada kaka yapmak, rüya sahibi için yeniliklerin ve karlı ortaklıkların habercisidir. Bazı rüya alimlerine göre rüyada kaka yapmak, kazanılan çok paranın ve sürülen rahat bir yaşamın ardından haram mala göz dikileceğini delalet eder.

Rüyada kalabalık bir ortamda kaka yapmak, kişinin bir başarıya imza attığı için övgü dolu sözler duyacağını işaret eder.

Rüyada içinde kan olan kaka yapmak, rüya sahibinin zehirli bir dili olduğunu,  büyükten küçüğe her insanın kalbini kolaylıkla kırabildiğini bu nedenle çevresi tarafından çok sevilmediğini delalet eder. Rüyada oturduğu yerden kaka yapmak, kişinin çok sakin ve hareketi sevmeyen bir insan olduğunu ve tıpkı kendisi gibi çok hareketli olmayan insanlarla arkadaşlık yapmayı sevdiğini işaret eder.

Rüyada dans ederken kaka yapmak, rüya sahibinin gerçek hayatta değil de rüya aleminde yaşadığını bu nedenle sosyal hayattan kendisini çektiğini rivayet eder.

Rüyada yeşil renkte kaka yapmak, kişinin geçmişinden birinin yakın zamanda rüya sahibinden özür dileyeceğini fakat rüya sahibinin bu özrü kabul etmeyeceğini rivayet eder.

Rüyada siyah renkte kaka yapmak, rüyayı gören kişinin sabrının selametle noktalanacağını, bu zamana kadar sabrettiği konularda artık istediği başarıyı yakalayacağını delalet eder.

Rüyada çatıda kaka yapmak, kişinin anlaşmalı bir evlilik yapacağını, bu anlaşmalı evliliğin zamanla gerçek duygulara dönüşeceğini ve çiftin evlilik yıldönümlerinde gerçekten evli bir çift gibi yaşama kararı alacaklarını rivayet eder.

Rüyada içinde boncuk çıkan kaka yapmak, rüya sahibinin oldukça disiplinli olduğunu ve her adımını atmadan önce mutlaka düşündüğünü ve öyle adım attığını işaret eder.

Rüyada yemek yerken kaka yapmak, rüyayı gören kişinin çok eli açık olduğunu ve paranın kıymetini bilmeyen insanlardan olduğunu delalet eder.

Rüyada halay çekerken kaka yapmak, kişinin bir haberle mutluluğunun duraksayacağını ve bu haberin rüya sahibinin keyfini kaçıracağını işaret eder.

Rüyada top oynarken kaka yapmak, rüya sahibinin uzun süre kararsız kaldıktan sonra aile büyüklerinden birinin yönlendirmesi ile bir karar alacağını ve bu karar sonrasında şansının açılacağını ve hayatta genelde olumlu durumlar yaşayacağını rivayet eder.

Rüyada oyun oynarken kaka yapmak, rüyayı gören kişinin bir alanda kendini geliştirmek için eğitim alacağını ve bu eğitim programını da derece ile bitirerek iyi bir duruma geleceğini delalet eder.

Rüyada piknikteyken kaka yapmak, rüya sahibinin bir topluluğun içinde teklif alacağını, alacağı yeni teklife çok şaşırsa da o insana güvenmediği için kabul etmeyeceğini rivayet eder.

Rüyada dağa tırmanırken kaka yapmak, kişinin mesleği ile ilgili olarak bir risk alacağını ve birkaç sefer az miktarda paralar kaybedeceğini fakat zamanla kazanının azar azar da olsa artacağını işaret eder.

Rüyada altından kaka yapmak, rüya sahibinin gönlünü yakın zamanda birine kaptıracağını ve bu insanla çok mutlu anlar yaşayacağını rivayet eder. 

Altına Pislemek Görmek