Rüyada As (kağıt oyununda) Görmek

Rüyada görülen kupa ası, aşkta mutluluk elde edileceğine işarettir. Karo ası, uzaktan gelecek büyük bir kısmetin varlığını simgeler. Sinek ası, dedikoducu bir yakına işaret eder. Maça ası, işlerle ilgili sıkıntı ve tatsızlıktır. Rüyada iskambil kağıdındaki birlileri görmek dört şekilde yorumlanır; Kupa birlisi, gönül macerasına; karo birlisi ağız tadına; maça birlisi sosyal hayatta başarıya; sinek birlisi çok çalışmaya delalet eder.

As (kağıt oyununda) kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak As (kağıt oyununda) görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

As (kağıt oyununda) Görmek