Rüyada Ateş Etmek Görmek

Seyyid Süleyman: Bkz. Tüfek ve Tabanca.

Rüyada ateş etmek ve hedefini vurmak amacınıza ulaşacağınızı görterir.

Rüyada ateş etmek ancak hedefte bir insan olması bir insana karşı düşmanlık besleyeceğiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada ateş etmek ve hedefi vuramamak eğer hedefteki bir insan değilse yani bir insana ateş etmeye niyetlenmemişseniz hayal ettiğiniz işin olması için hala biraz vaktiniz olduğuna işaret eder.

Ateş Etmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Ateş Etmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Ateş Etmek Görmek