Rüyada Ayıdan Kaçmak Görmek

Rüyada görülen ayı fırsat ve hayatta karşınıza çıkacak olan bazı teklifleri simgelemektedir.

Rüyasında ayıdan kaçtığını gören kimse, hayatı boyunca şanslı bir insan olacağına, önüne çıkacak olan fırsatları değerlendirmeyi bilmeyen bir yapısının olduğundan karşısına çıkacak olan fırsatları tepeceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyayı gören kişi, fırsatlar ile karşılaşarak, şans dolu günlere kavuşacağı şeklinde yorumlanmaktadır.  Rüyayı görenin karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendiremeyerek, gaflet halinin olunacağına, bu durumdan etkilenerek işlerin ters gideceği şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişi sabırlı biri ise cesareti ve beklentilerinin üzerine yürümesinden ötürü, fırsatları tekrar yakalaması mümkün olacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Ayı Kovalaması Görmek

Rüyasında ayı kovaladığını gören bekâr kimse, yakın zaman içerisinde evleneceğine, evliliğini isteyerek ve sevdiği kişi ile yapacağına, mutlu bir gelecek kurma adına insanlar ile istişare yaparak en kısa süre içerisinde bir düğün yapacağı şeklinde rivayet edilmektedir. İnsanların uzun süre sizi konuşması yapacağınız nişan ya da düğün durumundan dolayı olacaktır.

Rüyasında ayı kovaladığını gören yalnız kimse, yakın zaman içerisinde sevgili edineceğinize ya da nişan gibi resmi bir olay içerisine girerek, düğün yapacağınız şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişi ya da rüya içerisinde olan çok yakın bir kimsenin evlenerek, dillere destan, unutulmayacak ve herkesin konuşacağı müthiş bir düğün ile dünya evine gireceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında ayı kovaladığını gören evli kimse, en yakın zaman içerisinde çocuğu olacağına, çocuk planları yaşam düzeni ve yaş itibari ile olmayanlar için torun, yeğen ve kuzen gibi bir bebeğin aile içerisine geleceğine, aile içerisinde büyük bir mutluluk hâkim olarak, kutlama alanlarına gidileceği şeklinde rivayet edilmektedir. Mutluluğu sevdiği kişiler ile paylaşarak çoğalacağına inanların mantığında olan bir rüyadır.

Rüyada Ayı Görmek

Rüyada ormanda ayı görmek, çevrenizde çok insan olduğuna ya da ilerleyen zaman içerisinde olacağına, çevrenizde yer edinen dostların birçoğunun menfaat edinmek amacı ile yakınınızda olduğuna bu insanların farkına vararak çevrenizde temizleme yapacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. Hiç beklemediğiniz insanlar size zarar vermeye çalıştığını yaşayarak görebileceksiniz.

Rüyada Cadde’de ayı görmek, nefesi kadar yakın olan arkadaşlarınızın olduğuna yanınızda var olan bu arkadaşların yakın zaman içerisinde sizin aleyhinize olan bir iş içerisinde aktif rol oynayacağına, bu durumu rüyayı gören kişinin öğrenmesi neticesinde, arkasından kuyusunu kazmaya çalışan insanları tespit edeceğine ve hayatını yoluna sokmaya çalışmak için çabalayacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada ölü ayı görmek, hayatta başarılı biri olduğuna ya da başarı elde edeceğine, çevresinde başarısını çekemeyen insanların olacağına, başarıyı çekemeyen insanların rüyayı gören kişiye zarar vermeye çalışacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Arkanızdan iş çevirerek size zarar vermeye teşebbüs eden kişiyi bulamayacağınıza ve bu kişinin belirli bir süre sonra size zarar veremeden pes edeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Arıdan Kaçmak

Rüyasında çokça arıdan kaçtığını gören kimse, kısmetinizin tıkanacağına, işlerinizin daralarak kötü gideceğine ve elinde olan mal varlığını ettiği zarardan dolayı kayıp ederek dar gelirli bir insan ya da aile durumuna düşerek kötü günler göreceğinize delalettir.  Sabır edilmesi ve yapılacak olan ticari hamlelerin rüyayı gördükten sonra daha dikkat yapılması gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında tek bir arıdan kaçtığını görmek, tembel bir insan haline dönüşeceğine ya da tembel olarak insanlar tarafından bilinen bir insan olduğunuza, bu durumdan ötürü hayatınızda işlerin yolunda gitmeyerek zor zamanlar geçireceğinize, tembel olmanızdan ötürü sabit bir iş ortamında olamayacağınıza maddi ve manevi olarak kötü olacağınıza delalettir.

Rüyada eşek arısından kaçmak, bir işi yapmamak için elinden gelen her kaçamağı deneyen ya da zamanla öyle bir insana dönüşmesi mümkün olan, yorgun ya da üşengeç şeklinde rivayet edilmektedir. Üşengeç tavırlarından dolayı çevresinin olmayacağına, arkadaşlık kuramayarak yalnız bir insan olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ayıdan Korkmak

Rüyada uyuyan ayıdan korkan kimse, , hayatında hiç tanımadığı birisi ile tanışarak çok iyi bir arkadaşlık kuracağına, sonradan tanışılan bu kişi ile ileriye dönük çok ciddi işler yapılacağına, aileniz ile tanıştırarak kişiyi çok benimseyeceğinize delalettir. Bu ara hayatınıza girip çıkan insanlara dikkat ederek, gelecek dönem hayatınızın merkezinde olacak olan kişiyi dikkatle seçmeniz tavsiye edilmektedir.

Rüyasında ölü ayıdan korkan kimse, hayatında tanımadığı kişiler ile tanışarak ileriye yönelik dostluklar kurulacağına, kurulan dostlukların çok sıkı bir temelinin olacağına, dostunuzu aileniz ile tanıştırarak aile içi tartışmaların yaşanacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Kurulan arkadaşlığı ailenizin tasvip etmemesinden ötürü, aileniz ile aranız açılacak, arkadaşınız ya da aileniz gibi bir seçim içerisine girmeniz gerekebilecektir.

Rüyasında canlı ayıdan korkan kimse, hayat içerisinde çok pasif birisi olduğuna ya da olacağına bu pasiflikten dolayı atik işlere koşamayacağına, silik bir insan olarak başarı bandına çıkamayacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Yaşadığı olaylardan dolayı veya hayata bakış açısından ötürü, özgüvenin kırılacağına, kırılan özgüvenden ötürü başka insanların maskarası olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Ayıdan Kaçmak Görmek