Rüyada Ayna Kırılması Görmek

Rüyasında ayna kırıldığını gören kimse kötülükler ile karşılaşarak bazı kötü durumlar ile aniden karşı karşıya geleceğine ve üzgün günler göreceği şeklinde yorumlanmaktadır.

İnsanların kötü günler geçirerek, aniden aile içerisinde veya kişisel olarak kötü cümlelerin duyulacağına, kötü cümlelerin en çok sevilen kişiler tarafından geleceğine delalettir. Rüyasında ayna kırılma işlemi gören kimse evli ise eşinin kısa süre içerisinde kötü bir hastalığa düşeceğine yada aniden ölebileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişinin eşinin ölmesinden dolayı zor günler geçireceğine, aile içerisinde dirlik sağlamak amacı ile uzun vadede düşüncelere kapılarak, ümitsiz ve dara düşmüş olarak hissedeceği şeklinde rivayet edilmektedir. Manevi açıdan zor geçecek günleri temsil eden ayna kırılması, psikolojik olarak zorlukları da temsil etmektedir.

Rüyada Kırık Ayna Görmek

Rüyasında evinde kırık ayna gören kimse, şansız bir dönem içerisine gireceğine, evli ise eşinin öleceğine, bekâr ise aile büyüklerinden annesini ya da babasının ölerek hakkın rahmetine kavuşacağına, bu durumdan ötürü zor günler geçirileceği şeklinde ifade edilmektedir. Rüyada kırık ayna görmek, şansızlıkla tabir olunur.

Rüyasında misafirlikte kırık ayna gören kimse, yapı itibari ile durağan olan kişinin, hayatında farklı durumların aniden gerçekleşeceğine, aile hayatında, iş hayatında veya okul hayatında yolunda giden işlerin aniden seyrinin değişerek kötüleşeceğine, insanlar tarafından şansızlık olarak adlandırılacak olan bir dönem içerisine girileceği şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişin yapacağı her hamlenin yaşam içerisinde geçersiz sayılarak üzüleceğiniz zamanların olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında gittiği her yerde kırık ayna gören kimse, maddi veya manevi olarak farklı işlere kalkışılacağına, niyet edilen işlerin yolunda gitmeyerek olumsuz sonuçlar edileceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin şansızlığından ötürü rüya sahibinin ilişki denemeleri, iş hamlelerinde veya yaşam içerisindeki duruşlarında aksaklıklar olarak başarısız sonuçlar elde edeceğine, ümit bağladığı tüm durumlardan ret cevaplar alarak, sıkıntılı bir dönem geçirileceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada Ayna Görmek

Rüyasında boydan ayna gören kimse, hayatında bazı durumların ters gideceğine, oluşan tersliklerden ötürü mutsuz bir dönem geçirileceği şeklinde rivayetler mevcuttur. Rüyada görülen boydan ayna içerisinde kişi kendisini güzel bir şekilde görürse;  güzel günler göreceğine, ters giden işlerin bir anda düzelerek, psikolojik olarak rahatlayacağına, mutlu günleri sevdikleri ile yaşamak isteyerek, büyük bir aile içerisinde güzel günlerin görüleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında elinde ayna gören kimse, hayatında şuan olmayan yeni sorunlar ile karşılaşacağına, sorunlara alışkın bir yapısı olan rüya sahibinin yeni sorunlara karşı bir strateji belirleyerek, olaylar ile başka türlü başa çıkması gerekebilecektir. Sorunlar ile boğuşan kişi, zor geçen günler karşılığında mutlu ve rahat günler elde edeceğine, pes ederek kendini zor günlere teslim eden kişi ise daha zor günler ile karşılaşarak, mutsuz ve başarıların tıkandığı bir süreç içerisine girecektir.

Rüyasında ayna gören kadın, hayalleri olan bir insan olarak çevresi tarafından bilindiğine ya da gelişen olaylar ile insanların hayallerini öğreneceğine, kafasında var olan yapı etrafında bilgi sistemi kurarak, hayallerini gerçekleştirmek için tüm geçerli hamleleri yapacağına, başarmak için odak noktası oluşturduğundan dolayı mutlu günlerinde yakında olunduğunun bilinmesi için mesaj içerikli olan bir rüyadır.

Rüyasında ayna gören erkek,  hayal dünyası içerisinde varlığını hissettirerek olduğuna, karakter olarak gururlu bir yapısının olduğu şeklinde ifade edilmektedir.  Rüyayı gören kimse hayatında yaşayacakları durumlar için gururunu ve hayalini izleyecektir. Mantığı ve duygularından çok yaşam içerisinde hayallerinden ya da gurularından faydalanacaktır.

Rüyada Ayna Kırmak

Rüyasında ayna kıran kadın, başkalarının düşüncesine önem veren bir insan olduğuna, insanlar ne der diyerek belirli bir zihniyet içerisinde yaşayarak başarısız bir insan olunacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Başkalarına göre hayatını düzenleyerek, kendi isteklerinin sesini duyamayan bir insan olacağına, yapılaşma içerisine girerek insanların aktif olarak zedeleneceği manası içeren bir rüyadır. Başkaları ne der düşüncesinden dolayı öz güven eksikliği yaşayarak insanların yapacakları işlerde korku duymasına neden olduğu şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında ayna kıran erkek, Düşündükleri ve hayat içerisinde başarmak istedikleri olan kişilerin gördüğü bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin hayallerinin peşinden koşması yeterli olmayacağına, yapı itibari ile beceriksiz bir yapının olmasından ötürü hayat içerisinde beklentilerini ve hayal ettiklerini en üst seviyede düşlediği gibi başaramayacak ya da başardıysa bile hayal ettiği gibi kendi başaramaması şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında ayna kıran genç kimse, aile içerisinde hastalık olacağına, hastalık ileri derece olarak ile ya da maile olarak adlandırılarak geniş aile içerisinde bir kişinin ağırlaşarak öleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişin kalbini temiz tutması ve iyi niyet ederek kötü enerjileri yaymaması şeklinde bir telkini’ de içerisinde barındıran bir rüya olarak ifade edilir.

Rüyada Cam Kırılması Görmek

Rüyasında kendinin cam kırdığını gören kimse, üzüntülü bir dönem içerisinde olduğuna ya da beklemediği bir anda üzüntülü haber alarak üzüleceğine, üzüntü durumunun aniden ortadan kalkarak gelen bir haber ile neşe dolu olunacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin ilk zaman sıkıntılı anlar yaşaması beklense bile maddi olarak kaygı çekmeden büyük bir manevi rahatlama yaşanacağına, anlık durumunda maddi olarak değişiminde beraberinde gelmesi ile kesin bir huzur ortamı ortaya çıkacaktır.

Rüyasında başkasının cam kırdığını gören kimse, arkadaş veya aile ortamından dolayı bir dedikodu oluşacağına, oluşan dedikodu rüyayı gören kişiyi yaralayacağı şeklinde yorumlanmadadır. Rüyayı gören kimse, beklemediği bir kişiden yaralayıcı sözler duyarak manevi olarak bir çöküntü yaşayacağına, fikren bir düşüş yaşayarak mutsuz kısa bir zaman geçireceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada kendi kendine kırılan cam görüldüyse, isteyerek ya da bilmeden büyük bir hata işleyeceğine, hata geri dönülmez bir durumun oluşmasından doğacağı için hatanın bedelini hata yaptığı kişi veya olay içerisinde olan kişilere sıcağı sıcağına ödeyeceği şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyadan sonra daha dikkatli olarak hata payınızı düşürmek için çabalayacağınıza ya da oluşacak hatanın bedelini ödemek için maddi ve manevi olarak hazır olmanız gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Ayna Kırılması Görmek