Rüyada Ayna Kırmak Görmek

Gerçek hayatta ve rüyada ayna iyi olarak yorumlanmaz, Ayna geçmiş zamanki insanlardan bu yana kullanılmakta olup, ayna kırıldığı zaman yakın bir vakitte hane içi veya kişisel olarak bir kötülük ile karşılaşılacağı şeklinde bilinmektedir.

Rüyasında ayna kıran kimse, eski bildikleri bilgiler doğrultusunda hareket ederek aynı şekilde düşüncelere kapılmaktadır. Hastalıklar ile büyük kazaların’ da habercisi olarak adlandırılan ayna kırılmasını kim görürse görsün iyi olarak yorumlanmamaktadır. Hayat akışı istikrarlı olan kişilerin farklı durumlardan ötürü aniden değişikliğe uğrayacağına, bu durumların aniden gelişen bir iş kazası, bir trafik kazası veya tahmini güç olan hayati bir durum olacağı şeklinde bilinmektedir. Kişinin hayatında gelişen bu kaza veya aksiliklerden dolayı rüyayı gören kişinin hayatında köklü değişiklikler olacağına, içerisinden çıkamayacağı kadar büyük olayların içerisinde kalarak zor zamanların geçirileceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyayı gördükten sonra insanların psikolojisinde yıpranmalar oluşacağına, şansınızı kayıp ederek hayat içerisinde ki işlerinizin sürekli olarak ters gideceğine, bazı insanlar ya da durumlar ile yüzleşerek, kişi yada durum değerlendirmesi yapmak zorunda kalacağınıza delalettir.   

Rüyada Aynaya Bakmak

Rüyasında evde aynaya baktığını görmek, hayatınız da ya da çalışma ortamlarınız da düzen olmayacağına, hiçbir işte dikiş tutturamayarak istikrarlı bir ortam içerisinde varlığınızı kabul ettiremeyeceğinize delalettir.  İnsanlar tarafından sevilme sorunu yaşayacağınıza bu durumun sizin insanlara olan tutumunuzdan ötürü olacağına yorulmaktadır.

Rüyasında kuaför’ de aynaya baktığını gören kimse, aklı bir karış havada olan hayal âleminde yaşayarak, boş işler ile uğraştığına ya da çevresinde var olan kişilerin kendisine hiçbir şey katmayarak sürekli olarak zararı dokunacağına hayal dünyasında yaşayarak zaman öldürmek için hamleler yapacağına delalettir.

Rüyasında boydan aynaya baktığını görmek, kişilik analizi yapacağınıza, yapılan analizin kendinize ya da çevrenizde bir kişinin olacağına delalettir. Kişilik analiz, yapma ihtiyacı, gelişen olaylar çerçevesinde olacağına, kişilik analizi sonucu rüyayı gören kişinin huysuz bir yapısının olduğuna, her durum karşısında kesin ve net kararlar ile karşı çıktığına, tamamı ile muhalefet olduğu şeklinde bilgiler rüya ile kişilere yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kimsenin kötülük düşündüğüne, kötülükleri gerçekleştirmek için çevresindeki insanlara yalan söyleyerek farklı düşünce yapısı içerisinde varlığını hissettirdiği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında aynaya baktığını gören bayan, güzel ahlaklı bir insan olduğuna, yaşı küçük olan kız çocukları için ise aynı şekilde olayların gelişerek herkes tarafından beğenilen bir insan olacağına, insanların bakış açılarını değerlendirerek, kendilerine bir yol çizeceklerine ve istikrarlı ortamlar arayarak mutluluk için çabalayan bir insan olacakları şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında kırık aynaya bakmak, rüyayı gören kişinin kötü ve üzüleceği günler geçireceğine, insanların gerçek yüzlerini görerek zor zamanlar içerisine düşeceği şeklinde yorumlanmaktadır. İnsanların gerçek yüzlerini görerek kalbinizin kırılacağına, uzun süre göz yaşı dökerek üzgün zamanlar geçirileceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada Ayna Bulmak

Rüyasında evde ayna bulduğunu görmek, hayat içerisinde önemli olaylar yaşayacağınıza, bazı olaylar karşısında büyük pişmanlıklar yaşayarak hayatınızın her anında “ahh, keşke” gibi cümleler kurarak bu pişmanlıklarınızı dile getireceğinize, duyulan pişmanlık duygusunun nedeni hayatınızı değiştirebilecek bir etkide olmasından dolayı rüyayı gören kişinin üzgün bir dönem içerisine gireceği şeklinde rivayet edilmektedir. Hayat içerisinde pişmanlıklardan ötürü farklı zaman dilimi içerisinde bir fırsat karşınıza çıkacağına, fırsatın değerlendirilmesi sonucu mutlu yarınlara kavuşacağınıza delalettir.

Rüyada kırık ayna bulmak, kişinin kötü davranışlar içerisinde bulunduğuna, davranışlarını gözden geçirerek insanlar ile farklı ilişki durumlarına girmemesi gerektiğine, davranış bozukluğu nedeni ile insanlar ile rüyayı gören kişinin arasının açılacağına, davranışların gözden geçirilerek hata telafisi için insanlardan özür dilenecek bir zaman diliminin oluşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. İnsanları uyarıcı niteliğinde olan, yapılan yanlış davranışlardan ötürü insanların kendisini değerlendirerek, fırsat oluşturması ve özür dilemek için bir ortam oluşturulması mantığının olacağı şeklinde değerlendirilmektedir.

Rüyasında lüks ayna bulduğunu gören kimse, kendisine güveni tam olan, hayat içerisinde takındığı tavrı kimseye sorgulatmayarak, tavırlarından vazgeçmeyen birisi olarak değerlendirilmektedir. Rüyayı gören kişi değerlendirmelere uyuyor ise; hayatı boyunca hata yapacağına, hata üzerine hata yaparak dönüşü olmayan yollara girileceğine ve bu durum karşısında kesinlikle mahcup olmayacakları şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada Ayna Kırmanın Psikolojik Tabiri

Rüyasında ayna kırdığını gören kişinin psikolojik olarak rahat olmadığını, hayat içerisinde yer edindiği konumdan ve durumlardan rahatsız olarak, farklılaşma çabasında olan birisi olduğuna ya da gelişmeler etrafında olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kendi elinde olmayanlara merak sarılarak, başkalarının hayatlarına özenilerek yaşandığına ya da yaşanılacağına, insanların psikolojinde günlük hayatlarında ki düşündükleri durumlar etkili olduğundan rüyayı etkilen unsurda kesinlikle budur.

Bu rüyayı gören kişinin ailesinden ve de anlık olarak durumunu tetikleyen tüm unsurlardan hoşlanmadığına, hoşlanmama durumuna etkin olarak farklı duygular besleyerek, depresif hareketler sergileneceği şeklinde rivayet edilmektedir. 

Ayna Kırmak Görmek