Rüyada Aynada Kendini Görmek

Rüyasında aynada kendini gören kimse, hayatında yaptığı davranışlardan ötürü pişmanlık duyacağına, davranışların neticesinde zarar görerek zor günler geçireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişinin hayatı boyunca yaptıklarını bir temyize çekmesi açısından, düşünce sürecine gireceğine, kendisi ile vicdanı arasında bir köprü kurarak öz eleştiri işlemleri gerçekleştireceğine ya da yaptığı bir hata yüzünden birisinden bir cümle duyarak kendi yaptığı hareketleri değerlendireceğine, vicdan muhasebesi yaparak kendine çeki düzen vereceğine delalettir.

Ayrıca rüyayı gören kişinin yeni bir çevreye gireceğine, yeni arkadaşlıklar edinerek insanlar ile kalıcı dostluklar kuracağına ve sürekli irtibat halinde kalacağı şeklinde belirtilmektedir.

Rüyada Aynada Kendini Farklı Görmek

Rüyada aynada kendisini farklı gören kimse, çevresinden bazı şeyleri saklayacaktır. Rüya sahibi insanlara gerçek yüzünü göstermeyecek veya yaptığı bir şeyin utançlık vermesi sebebiyle insanlar tarafından duymasını engelleyerek, olayın gizlenmesini sağlayacaktır. Alçakça davranışlarda bulunacak, insanların gözünde küçülmesine neden olacak hareket veya olaylar gerçekleşecektir. Ancak rüya sahibi bu yaptıklarından dolayı rahatsız olmayarak, rahat tavrı ile insanlar tarafından tepki göreceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Aynada Kendini Şişman Görmek

Rüyasında aynada kendini şişman gören kadın, kendini beğenmiş ve ego sorunu biri olduğuna yada olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin ego sorunu yaşayacağına, kendi duygularına hükmedemeyerek kendini başkalarının gözünden görmeden en büyük insan ya da en yüksek statüde gören itici bir insan olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin kendini farklı ve üstün görmesinden dolayı dışlanacağına ve mutsuz günler geçirerek kimseye söyleyemeyeceğine delalettir.

Rüyasında aynada kendini şişman gören erkek ise; önemli bir kişi olmadan kendini farklı bir kişi olarak lanse edeceğine ya da çevresinden bir kişinin bu şekilde olarak itici bir ortam içerisine mecburiyetten girerek, sevimsiz zamanlar geçireceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi kendinin zeki ya da üstün özelliklerinin olduğunu, diğer insanlardan zengin olup, insanlardan daha farklı olduğunu düşünerek, insanlara bu olayı kabul ettirmeye çalışacağına, bu neden ile insanların kötü bir imaj ile rüyayı gören kişiye bakacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kimse kendini üstün göstermek için arkadaş ortamında elinden gelen her şeyi yaparak, sözünü geçirmeye yönelik tavırları ile insanlardan tepki göreceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada Aynada Kendini Kel Görmek

Rüyasında saçı olan kişi aynada kendini kel görürse, özgüven sorunu olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Hayatında farklı bir durum söz konusu olacağına, beklemediği durumlar ile karşılaşarak sorunların üstesinden gelemeyeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Şansızlığın peşini bırakmayarak, hata yapacağınıza özgüven eksikliğinizin olacağına ya da var olan özgüven eksikliğinin devam edeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında saçı olmayan kişi aynada kendini kel görmüşse, hayatında özgüven eksiliği olacağına, bu neden ile beğenilmeme korkusu içerisine girerek kişiler ile arasına mesafe koyacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kimse kafasında olan bu düşüncelerden sıyrılarak rahat hareket etmesi gereklidir. Aslında rüyayı gören kişinin çevresi tarafından sempatik ve beğenilen bir yapısının olduğuna, tavırlarındaki çekingenliği bırakarak insanlar ile daha çok iletişim kurması şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kimse çok alçak gönüllü ve saf olarak ifade edilmektedir.

Rüyada Aynada Kendini Sakallı Görmek

Rüyasında aynada kendini sakallı gören kadın, hastalık ile uğraşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin başında olacak olan hastalık, kişinin kendisinde olacağına ya da çevresinde bir kişide oluşarak, zor zamanlar geçireceğine, aile içerisinde huzur kalmayarak herkesin farklı düşünceler içerisine girerek mutsuz bir ortamın belirli bir süre devam edeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin yakalandığı veya yakın çevresinde oluşan hastalıktan ötürü psikolojik olarak zor günler geçire bileceği şeklinde rivayet edilmektedir.
Rüyasında aynada kendini sakallı gören erkek, maddi ve manevi olarak sıkıntı içerisine gireceğine, çekilen sıkıntıların insanlar ile iletişim sorunu oluşturacağına ya da içine kapanık bir dönem geçirerek zorlanacağı şeklinde yorumlanmaktadır. İletişim bozukluğunun ya da girilen bu buhranlı dönemin kişi psikolojisine etkisi uzun süreceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Aynada Kendini Görmek