Rüyada Aynı Kişiyi Görmek

Rüyada görülen kişi ve tekrarlanan durumlar genellikle aynı yapıyı vermektedir. Durumların değişkenliğine, çevresi ya da sevdikleri ile iletişim kuramayarak insanlar arası bağlantı kopukluğu olduğuna ya da olacağına, yakın kişiler ile kesinlikle mutabakata varamayarak, huysuz bir kişi gibi algılanacağınız şekilde yorumlanmaktadır.

Rüyasında aynı ortamda aynı kişiyi gören kimse,  inatçı bir tavır takınacağına, tavrı yüzünden hata yapacağına ve hatasının farkına varsa bile inadı yüzünden geri adım atmayacağına delalettir. Rüyayı gören kimse çevresi ve sevdikleri ile anlaşamayan, huysuz bir kişiye dönüşecek veya o şekilde ise insanlar tarafından dışlanarak, büyük bit ayrışma oluşacaktır. Nesne bakış açısı olmayan, kişi egoist olarak’ da algılanmaktadır. 

Rüyasında farklı ortamlarda aynı kişiyi gören kimse, tatsız olaylar içerisine gireceğine, aklında olmayan kimseler ile karşılaşacağına ve hararetli görüşmeler yapacağına delalettir. Rüyasında gördüğü kişiyi gerçek hayatta tanıyorsa, o kişi veya o kişinin bağlantısının olacağı birisiyle kavga edeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Küslük ve kırgınlık durumlarının hakim olacağına, sallantılı bir döneme girileceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada Aynı Kişiyle Konuşmak

Rüyasında sürekli aynı kişiyle konuşmak, çok duygusal ve yapı itibari ile arkadaş canlısı birinin bu rüyanın gördüğünü yansıtmaktadır. Kişi o kadar arkadaş canlısı ve iyi gönüllü ki, haklı olduğu yerde susacak ya da bile bile elini ateşe sokarak, kendisinin ilgisinin olmadığı bir olay için başını belaya sokacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında aynı kişiyle konuşup, konuştuğunu hatırlayan kimse,  Rüyasında gördüğü durumlara göre değerlendirilecek olan bir rüyadır. Kişiyi gördüğü ortam, cümlenin uzunluğu ve içeriği rüyanın değerlendirilmesi için esas olan etkenlerdir. Kişinin rüyasında gördüğü kişinin söyledikleri cümleler kişinin yakın zaman içerisinde karşılaşacağı ya da beklediği bir konu hakkında anahtar kelimeleri veya tamamı ile gerçekleşen durumu ifade ettiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında aynı kişiyle konuşup, konuşulanları hatırlamayan kimse,  kişinin yardım sever birisi olduğuna, genel olarak insanlara yardım edeceğine ve çevresinden yardım talepleri alacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyasında gördüğü kişiyi tanıması durumunda, rüyada görülen kişi, rüyayı gören kişiden yardım isteyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyasında tanıdığı kişi ile konuştuğunu devamlı olarak gören kimse, önemli gelişmeler olacağı şeklinde anlamlandırılır. Rüyasında gördüğü kişiyi çok yakından veya arkadaş olarak tanıması durumunda, gerçek hayatta o kişi ile ciddi bir konuşma yapacağınız şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Aynı Kişiyle Tartışmak

Rüyada tanıdığı kişi ile sürekli tartıştığını görmek, geçmiş hesapları olan bir kimse olduğuna, aklının bir kenarında olan olayların gün yüzüne çıkarak can sıkıcı olayların meydana geleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kimse bu durumdan ötürü zor günler geçireceğine, canının sıkılmasına neden olan durumların üstüne giderek daha yapıcı tavır takınacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında tanımadığı kişi ile sürekli olarak tartıştığını gören kimse,  iş ortamında dalgın bir sürece gireceğinize, çalışmayan kişiler için arkadaş ortamı olarak adlandırılacak olan rüya ile ihtar alacağınıza, aldığını uyarılar karşısında farklı bir tavır takınarak insanlara daha seviyeli davranacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin seviyeli davranmayarak, dalgın zamanlarında hata yapması durumunda işte çıkma, arkadaşlar ile aranızın bozulması ve olumsuz zamanların meydana geleceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında aynı ortamda aynı kişi ile tartışmak, ev ortamında veya aile içerisinde gergin zamanların olacağına, insanların gergin olmasından dolayı ortada sebep olmadan sürtüşmelerin yaşanacağına delalettir. Yaşadığınız ortamın, bahsi geçen durumlardan ötürü huzuru kaçan ve seviyenin düştüğü bir ortam olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.
Rüyada Aynı Kişiyi Görmenin Psikolojik Tabiri

Düşüncelerinde hep aynı kişinin olduğuna, o kişinin farklı kılıklarda insanların rüyasına girerek, zihni içerisinde olup bitenleri farklı ortamlar’ da tiyatro gibi yansıtması mantığını gütmektedir.

Psikolojik olarak takıntılı, kimsenin cümlelerini dikkate almayan, kendi bildiğini okuyan bir yapının varlığı mevcuttur. Rüyayı gören kimse duygusal olarak yoğun olduğuna, duygularının yoğunluğunun sebebi karşılık görmeyen bir sevgi olabileceğine, karşılıksız olan sevgiden ötürü, duygu patlamaları bilinçaltı ile olarak kişinin rüyasında sürekli olarak aynı kişiyi görmesi durumu oluşmaktadır. Hayatlarını karşılık bulamadıkları aşkları üzerine kurarak hep bir ümit ve bekleyiş türü insan üzerinde hakim olmaktadır. Genellikle psikolojik olarak yorumlandığı zaman obsesif bir kişilik bozukluğu belirtisi olarak’ da adlandırılabilmektedir. 

Aynı Kişiyi Görmek