Rüyada Ayrıldığını Görmek

Rüyada görülen ayrılık, çaresizlik, ümitsizlik ya da karşılaşacağı zorlukları temsil etmektedir. Rüyada görülen ayrılık gerçek dünyadaki ayrılık anları ve durumları ile örtüşerek kişinin karşılaşacağı kötü durumlardan, hayatının akışında değişim oluşarak, zorluklardan ve insanın hayatını değişmesine neden olacak psikolojik durumların oluşabilmesi şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyayı gören kişinin uzun süredir kafasında olan bir problem ile artık başa çıkamaz hale geleceğine veya hiç beklemediği bir anda hiç beklemediği bir kişiden kötülük göreceği, kötülüklerden veya aksiliklerin yoğun olarak hayatında olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişiyi zor günlerin beklediğine, sağlık veya maddi açıdan çıkmaza gireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Sağlık sorunu olan kişilerin, kanser ve trafik kazası gibi farklı sağlık sorunları ile ağır bir şekilde karşı karşıya geleceğine, şifa arayacağına ve şifa bulamayarak kendisinin veya çok yakını olan birinin zor günler geçireceğine şahit olacağına delalettir.  

Rüyada Sevgiliden Ayrıldığını Görmek

Rüyasında eski sevgiliden ayrıldığını görmek, ticari veya ilişki anlamında yolunda giden işlerinizin bilinmeyen nedenlerden dolayı aksayacağına, şansızlık olarak ifade edilebilecek olan uğursuzlukların oluşacağına ya da şansınızın tıkanarak, ticari veya ilişki anlamında zor günler geçireceğinize delalettir.

Rüyasında arkadaşının sevgilisinden ayrıldığını görmek, düzeninde giden hayatınızın bilinmeyen nedenlerden dolayı birden bire değişeceğine, maddi olarak sıkıntıların içerisine düşeceğinize, ailesel veya kişisel olarak çok çaresiz günler geçireceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır. Yapılacak olan bir hatadan ötürü, hayatınızın köklü bir şekilde değişeceğine, maddi sıkıntıların bu değişimin kaynağı olacağına delalettir.

Rüyasında şimdiki sevgiliden ayrıldığını görmek, maddi ve manevi olarak zor günler geçireceğinize, gelecek zor günlerin habercisi bir kaç olay yaşayacağınıza, yaşanan olaylardan ders çıkartarak sorunların üzerine gidip, kendinizi değiştirdiğiniz zaman oluşabilecek aksilikleri  en aza indirerek daha az kayıp ile maddi ve manevi olaylar karşısında güçlü olabileceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada İşten Ayrıldığını Görmek

Rüyada işsiz birinin işten ayrıldığını görmesi, ticaret içerisinde olmayan bir ailenin veya bir kişinin farklı olayların vesile olmasından dolayı aniden Ticaret’e atılacağına ve ticaret içerisinde hızla yükselerek başarılı bir iş adamı olacağına delalettir. Ticari anlamda elde edilen başarı sayesinde huzurlu günler geçireceğinize, aileniz ve sevdikleriniz ile güzel günler göreceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada çalışan bir kimsenin işten ayrıldığını görmesi, çalışan bir kimsenin uzun süredir çalıştığı yerden belirli nedenlerden dolayı ayrılacağına, sabit olan düzenin bozulacağına delalettir. Hızlı bir şekilde iş bulacağınıza, bulunan işten memnun olmayacağınıza, hayırsız bir iş ortamına başlayarak huzurunuzun kaçacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında, patron kimsenin işten ayrıldığını görmesi, kafanızda iş anlamında farklı düşünceler olduğuna, kafanızda yer eden işlerinizi gerçekleştirmek adına yeni kaynaklar ya da yatırımcılar arayacağınıza, sürekli görüşmeler halinde olacağınız bir döneme gireceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır. Çalışma hayatında olup, var olan işleriniz mevcut ise; yeni şubeler açacağınıza veya kaynak oluşturarak büyüme hamleleri oluşturacağınıza delalettir.

Rüyada Eşinden Ayrıldığını Görmek

Rüyasında eşinden ayrıldığını gören erkek, beklemediği bir durumdan dolayı hayatında aksilikler oluşacağına, oluşan aksiliklerden dolayı rüyayı gören kişinin  mutsuz olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Sağlık durumunda değişiklikler olarak rüya gören kişinin veya yakının hastalıklar ile karşılaşarak, sağlık problemleri ile dolu bir zaman sürecini başlatacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Sağlık problemlerinden dolayı aile ve kişisel olarak mutsuz günlerin olacağı şeklinde ön görülmektedir.

Rüyasında eşinden ayrıldığını gören kadın, sıkıntılı günler geçireceğine, sıkıntının kaynağının ilişki veya aile yüzünden olacağına, mutsuz günler ile başa çıkmak amacı ile farklı arkadaş ortamına girileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında ölmüş olan eşinden ayrıldığını gören kimse, ticaret ehli olduğuna veya olacağına, ticaret ile uğraşırken işlerinin yolunda gideceğine fakat bir sallantı geçirerek işlerinin bozulacağına, işlerinin bozulduğu zaman yanında kimsenizin olmayacağı, çok zor günler geçireceğinize delalettir. Hayatınızda gerçek dost edinmediğinize, zor günleriniz de kimsenin yanınızda olmadığını göreceksiniz.  

Rüyasında evli olmadığı halde eşinden ayrıldığını gören kişi, evliliği, işi veya yaşantısı yolunda giden kimsenin bir aksilik ile karışılacağına ve aksiliklerden dolayı her şeyin alt üst olacağına delalettir. Hayatınızda oluşan aksiliklerden dolayı hastalanacağınıza, rüya gören kimsenin yaşantısında  olan değişikliklerin kimse tarafından tahmin edilemeyeceği boyutta olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Nişanlıdan Ayrıldığını Görmek

Rüyasında mutlu iken nişanlıdan ayrıldığını görmek, yaşamında karşısına çıkacak olaylarda yanlış kararlar alarak hayatında zor zamanların olacağına, mutsuz anlar yaşayarak zor günler geçireceğinize delalettir. Girilen zor durumlardan dolayı, hayatınızda çıkmazlar olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında nişanlıdan ayrıldığını gören evli kişi, işleri yolunda giden kimsenin işlerinin bozulacağına, başkasının yanında çalışanların işsiz kalacağına, patronundan asılsız iftiralar duyacağına, iş yeri sahibi olanların işlerinin kötü gideceğine, geçim derdine düşerek maddi sıkıntılar ile boğuşacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında nişanlıdan ayrıldığını gören kimse, rüyayı görmeden önce huzurlu bir aile ortamınızın olduğuna, aileniz içerisinde beklenmedik bir problemin oluşacağına, aile içindeki huzurun bozularak, iyi günleri özleyeceğiniz bir döneme gireceğinize  delalettir.

Rüyada Ruhun Bedenden Ayrıldığını Görmek

Rüyasında ruhun bedenden ayrıldığını gören kimse, güç ve kudret kazanacağına, gücü ve kuvveti olanların ilahi bir sürece gireceklerine, dini inançlarının kuvvetlenerek ibadetlerini geciktirmeden yapacaklarına delalettir.

Alim ve arif kimselerden olarak, hayatına ilim ve irfan öğrenmek için vakit ayıracağına, Kur'an-ı Kerim ve ilmi bilgiler öğrenerek belirli bir kesime yol göstereceğine, insanlara nasihat ederek itibar gören bir kişi haline dönüşü leçeği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada Denizin İkiye Ayrıldığını Görmek

Rüyasında denizin ikiye ayrıldığını gören kimse, hayatında beklenmedik bir durum gerçekleşeceğine, gerçekleşen durumun insanlar tarafından mucizevi olarak adlandırılacağı şeklinde rivayet edilmektedir. İnsanlar hayatında görmedikleri kadar şanslı bir döneme gireceklerine, olağan dışı bazı durumlar ile karşılaşarak hayret içerisinde düşüncelere kapılacakları şeklinde yorumlanmaktadır.

Ayrıldığını Görmek