Rüyada Ayva Yemek Görmek

Ayva genellikle sıkıntıya, hastalığa ve zor geçecek olan günlere delalettir.  Rüyasında ayva yediğini görmek yakın akrabalarınızdan birisinden bir hastalık haberi alacağınıza, aldığınız haberin mühim olduğu şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında yenilen ayvanın olgunlaşmış ve sarı rengin belirgin olması hastalığın sonunun kötü olacağına, yakın zaman içerisinde hastalık haberi aldığınız kişinin ölüm haberi ile karşı karşıya gelebileceğiniz şeklinde rivayet edilmektedir.

Kış aylarının meyvesi olan ayvayı mevsiminde yanı kış mevsiminde görmek iyi anlam taşımaktadır. Yaz mevsiminde görünen ayva moral bozukluklarına yorulmaktadır. Rüyayı kış ayında gören kimse, toplum içerisinde bir statü kazanacağına, tebrik mesajları alacağına ve mutlu günler geçireceğine delalettir.

Rüyada Ayva Ağacı Görmek

Rüyada kurumuş ayva ağacı görmek, çeşitli yatırım araçlarınızın olduğuna ya da olacağına bu yatırım araçlarından sadece bir tanesinin bilinmeyen bir nedenden dolayı afete uğrayacağına ya da yanlış yatırım aracından dolayı zarara uğrayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Maddi kayıpların yaşanacağına ve gelir seviyenize göre maddi boyutların büyüyebileceğine fakat metanetli olarak zararınızı karşılama imkanınızın oluşacağına delalettir.

Rüyada yem yeşil dolu ayva ağacı görmek, çevrenizde veya yakınınızda hasta olan bir kişinin hasta olduğuna ya da olacağına hastalığın uzun süreceğine, hasta bir kişi var ise zor günlerden sonra sıhhatine kavuşarak, eski sağlıklı günlere erişeceğine delalettir. Şifa bulacağınıza ve aileniz ile sevgi dolu anlar yaşayacağınıza delalettir.

Rüyada Ayva Reçeli Yemek

Rüyasında evde ayva reçeli yediğini görmek, kişinin sevineceği bir olayı gerçekleşeceğine, kişisel olarak sevindiği gibi çok sevdiği bir kişinin başarısından veya duygusal gelişmesinden dolayı sevinerek başarıya şahit olacağına ve olumlu gelişmeler sonucunda kutlama ortamında sevgi dolu anlar yaşanacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Çevrenizde oluşan bu olumlu gelişme rüyayı gören kişinin’ de hayatının değişmesine iş veya duygusal anlamda tepkimelerin oluşmasına neden olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında kahvaltıda ayva reçeli yediğini görmek, çalışmadan elde edilecek mala, kolay çalışarak çok kazanılacak paraya, zorlanmadan elde edilecek başarıya ve sınavlardan başarılı olarak istenilen mertebeye ulaşılabileceği anlamları içermektedir.

Rüyada Ayva Kompostosu İçmek

Rüyasında ayva kompostosu içen bekar kişi, evlenme zamanı geldiği zaman hayırlı kişiler ile karışılacağına, karşılaşmanın sevdiği bir kişinin vesilesi ile olacağına, bu karşılaşma sonucu oluşan etkileşim sonucunda hızlı bir evlilik adımı atılacağına ve mutlu bir evlilik yaşanılacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında ayva kompostosu içen evli kişi, mutlu bir evliliğin olduğuna ya da evliliğinde giden kötü durumların aniden birisinin el atması ile düzeleceğine, evliliğinizin düzelmesine ya da daha mutlu olarak devam etmesine hayrı dokunacak kişiyi daha önceden tanımadığınıza, yeni dostlukların sağlam bir şekilde başlayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında tadını beğendiği ayva kompostosu içen kişi, hayalinde olan bir yolculuğa ya da zorunluluktan dolayı bir yolculuğa çıkacağına, çıkacağı yoluculuğun uzun olmayacağına delalettir. Yolculuktan keyif almayacağı ve zorunluluk ile gerçekleşen bir yolculuk olacağı her halinden belli olacaktır.

Rüyasında tadını beğenmediği ayva kompostosu içen kimse, hanenizde kalabalık olacağına, evinize gelen misafirlerden tat almayacağınıza, kişi olarak sevmediğiniz veya hoşlanmadığınız kişiler ile belirli bir süre vakit geçirmek ve hizmet etmek durumunda kalabileceğinizi rivayet etmektedir.

Rüyasında ayva kompostosu yapıp içtiğine gören kimse, iş hayatında çalkantılı bir dönem olacağına, patronunuzdan veya elamanınızdan dolayı çekeceğiniz, sıkıntıların olacağı anlamı ifade etmektedir.

Rüyasında hazır ayva kompostosu içerken gören kimse, ticaret içerisinde olan kişiler için farklı maddi yatırımların ya da gelişmelerin olacağı şeklinde rivayet edilir. Farklı ortaklı durumları gelişerek, daha önceki maddi durumunuzdan çok daha iyi bir hal kazanacağınıza ve hayalini kurduğunuz mertebeye ulaşılacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören çalışan bir kimse ise, devlet kapısında bir işe başlayacağına, terfi edeceğine ya da memnun olacağı yeni iş ortamlarında başarı kovalayacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada Ayva Toplamak

Rüyasında sepete ayva topladığını gören kimse, yeni bir meslek fikri oluşacağına, farklı iş dallarında karar kılacağına, başarılı bir iş hayatına ve kısmetinizin açılacağı bir evlilik dönemi oluşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Evlilik isteyen kişilerin beklediği hayırlı eş, karşısına çıkarak hızlı bir şekilde evlilik adımları atılacaktır.

Rüyasında bolca ayva topladığını gören kişi, uzun süredir beklediği sağlığı, mutluluğu, kocayı, zenginliği ya da kısmeti bulacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin hayatında olumlu gelişmeler ardı ardına olacaktır.

Rüyasında çok büyük ayva topladığını gören kimse, çocuk sahibi, yeğen sahibi ya da torun gibi aileyi genişletici bir durumla karşı karşıya kalacaktır. Ailede bebek bekleyenlerin ya da uzun süredir çocuğu olmayanların kısmetli bir döneme girerek bebeği olacağına, bebek haberi ile mutlu bir ortamın olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Aile bağlarının kuvvetli olacağına ve hep böyle bir aile ortamının olarak, manevi olarak huzursuz ortamların olmayacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Ayva Yemek Görmek