Rüyada Bakırcı Görmek

(Bakınız; Bakır) Rüyada bakır işleriyle uğraşan birini görmek, yalan söze ve yalancı bir adama işarettir. Rüyada bakırcı görmek, fitneye, yapmadığınız bir işin size yapılmış gibi isnat edileceğine işaret eder. Rüyada bakırcı görmek, çok söz söyleyen, fakat dinlenmeyen, çevresindekilere bunları anlatmakla uğraşan bir adamın varlığına delalettir. Bir başka rivayete göre de, Rüyada bakırcı görmek, çok çalışkan biri ile iş yapacağınıza işaret eder.

Bakırcı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Bakırcı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bakırcı Görmek