Rüyada Bayır Görmek

(Bakınız;Yokuş) Rüyada bayır yukarı çıkmak hayra yorumlanmazken bayır aşağı inmek ise hayra yorumlanır. Rüyada bayır yukarı çıktığını görmek, sıkıntılı ve zor günlerle karşılaşacağınıza, Bayır aşağı indiğinizi görmek de sıkıntılarınızdan ve kederlerinizden kurtulacağınıza işaret eder. Rüyasında bayırdan aşağıya koşarak indiğini gören kişi, toplumdaki yerini kaybeder. Rüyasında bir bayıra tırmandığını gören kişi, kendi gayretiyle yükselir ve yüksek bir mevkiye ulaşır.

Bayır kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Bayır görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bayır Görmek